Sıvı Soğutma Önerir Misiniz ?

Sharz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Selamlar,

darkın soğutucu daha ucuz ama t-force ile aralarında aşırı fark varmı veya bu sıvı soğutuculardan başka öneriniz varmı

çok fazla bütçem yok en fazla 2500 tl ayırdım tek istediğim beyaz olması ama bak bunu al hepsinden daha iyi dediğiniz sıvı soğutucularda var derseniz önerilerinize açığım

işlemcim Ryzen 5 5600

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122

darkın soğutucu daha ucuz ama t-force ile aralarında aşırı fark varmı veya bu sıvı soğutuculardan başka öneriniz varmı

çok fazla bütçem yok en fazla 2500 tl ayırdım tek istediğim beyaz olması ama bak bunu al hepsinden daha iyi dediğiniz sıvı soğutucularda var derseniz önerilerinize açığım

işlemcim Ryzen 5 5600
5600 için sıvı soğutma pek gerek yok hava soğutma yeterli olcaktır . Tabi eğer sonradan işlemci yükseltcekseniz alın.

KS

Sharz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
5600 için sıvı soğutma pek gerek yok hava soğutma yeterli olcaktır . Tabi eğer sonradan işlemci yükseltcekseniz alın.
sonradan işlemci yükselticem (yakın tarihte değil ama ileride 5800x almayı düşünüyorum) ve birazda fantezi olsun diye sıvı soğutucu alıcam

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
122
sonradan işlemci yükselticem (yakın tarihte değil ama ileride 5800x almayı düşünüyorum) ve birazda fantezi olsun diye sıvı soğutucu alıcam
5800x çok fazla ısınan bir işlemci hocam 2.5k ya alınan bir sıvı soğutma pek bir etki etmez gibi bütçenizi biraz daha arttırır sanız iyi bir sıvı soğutma alabilirsiniz (5800x için )

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri