Sıvı Soğutma Önerisi

ippon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Sayın hocalarım merhaba, su an kullandigim sistem linkte paylaştığım sistem, bu sisteme uygun bir sıvı soğutma arıyorum. Bu sistemde bazen hafif isinmalar ve oyun icinde nadirde olsa oyun icinde droplamalar oluyor, bana hem sivi sogutma onerebilecek hemde bu isimna ve drop sorununu cozebilecek birisi varsa yardımcı olabilir mi? Lütfen

Şimdiden teşekkür ederim :)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,219

Sayın hocalarım merhaba, su an kullandigim sistem linkte paylaştığım sistem, bu sisteme uygun bir sıvı soğutma arıyorum. Bu sistemde bazen hafif isinmalar ve oyun icinde nadirde olsa oyun icinde droplamalar oluyor, bana hem sivi sogutma onerebilecek hemde bu isimna ve drop sorununu cozebilecek birisi varsa yardımcı olabilir mi? Lütfen

id cooling se214xt al yeterli

KS

ippon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
benim i5 8600k işlemciyi occt (işlemciyi en çok zorlayan test ) de 65 derece tuttu
Sağolasın hocam teşekkür ederim.

Bu konuda baska önerisi olan varsa paslasalim lütfen sayın hocalarım.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
425
Hafif ısınmalar oluyorsa fazla para bayılmadan şunu al geç derim.

NordicVK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Akasa Soho H4 Plus tavsiye ederim şu sıralar H7 versiyonu ve H4 versiyonu bayağı uyguna satılıyor. TDP değeri bakımından çoğu ürünü geride bırakırlar. Bir müşterim için H7 almıştım 14700K'yı rahat soğutuyor.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
425
Sıvı soğutucu almayı düşünenlere çok öneriyorum bende. Bu linki referans olarak vereceğim bundan sonra. Teşekkürler.

KS

ippon

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok sağolun teşekkür ederim 🙏🏻

hakanyilmazz.jpg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Akasa Soho H7 Premium 12cm Fanlı, 52,91 CFM, ARGB, 7x Isı Borulu, Intel/AMD, PWM İşlemci Soğutucu (AK-CC4026HP01)​

Akasa Soho240 Intel ve AMD Uyumlu 240mm Radyatör Sıvı Soğutma Sistemi - Siyah (AK-LC4003HP01)​

Bu ikisi arasında 100₺ falan fark var knka hangisi alır
Sıvı soğutucu almayı düşünenlere çok öneriyorum bende. Bu linki referans olarak vereceğim bundan sonra. Teşekkürler.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
425
Ben sıvı soğutma tercih ederdim. Böle devasa hava soğutucular, anakartlara fazla yük bindiriyor ve çok yer kaplıyor.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
425
Render vs. yapılmayacaksa,soğutur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri