Yardım Sıvı Soğutma Pinleri Bağantı

nickbasit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Herkese iyi akşamlar yeni bir pc topladık anakart modelimiz msia620m-e sıvı soğucu ise deepcool ls520 se a-rgb model fakat anakartın üzerinde 3 pin girşi yok bu yüzden işlemcinin üstündeki ekranın aydınlatmasını ve fanların rgbsini kullanamıyorum dönüştürücü bakıyorum ama uygun olan 3 to 4 pin yada uygun olan fan kontrolcü bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim pinin görselini yüHerkese iyi akşamlar yeni bir pc topladık anakart modelimiz msia620m-e sıvı soğucu ise deepcool ls520 se a-rgb model fakat anakartın üzerinde 3 pin girşi yok bu yüzden işlemcinin üstündeki ekranın aydınlatmasını ve fanların rgbsini kullanamıyorum dönüştürücü bakıyorum ama uygun olan 3 to 4 pin yada uygun olan fan kontrolcü bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim pinin görselini yükledim. Şimdiden iyi akşamlar teşşekürler.
57564199-2166-48fd-a835-a4e24ebcd358.jpg

Ekli dosyalar

• 7575a46e-01d2-4a84-9383-39c341699b10.jpg
    7575a46e-01d2-4a84-9383-39c341699b10.jpg
    77.4 KB · Görüntüleme: 2

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Herkese iyi akşamlar yeni bir pc topladık anakart modelimiz msia620m-e sıvı soğucu ise deepcool ls520 se a-rgb model fakat anakartın üzerinde 3 pin girşi yok bu yüzden işlemcinin üstündeki ekranın aydınlatmasını ve fanların rgbsini kullanamıyorum dönüştürücü bakıyorum ama uygun olan 3 to 4 pin yada uygun olan fan kontrolcü bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim pinin görselini yüHerkese iyi akşamlar yeni bir pc topladık anakart modelimiz msia620m-e sıvı soğucu ise deepcool ls520 se a-rgb model fakat anakartın üzerinde 3 pin girşi yok bu yüzden işlemcinin üstündeki ekranın aydınlatmasını ve fanların rgbsini kullanamıyorum dönüştürücü bakıyorum ama uygun olan 3 to 4 pin yada uygun olan fan kontrolcü bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim pinin görselini yükledim. Şimdiden iyi akşamlar teşşekürler.Ekli dosyayı görüntüle 27919
Bildiğim kadarıyla bu deepcoolların fanları birbirine ekleniyor ve en sonda anakarta bağlanacak bir pwm, birde argb kablosu kalması lazım. Pwmi bağlarsınız zaten anakarta. Argb kontrolcü olarak bu aralar sadece aşağıdaki ürün var piyasada.

KS

nickbasit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Bildiğim kadarıyla bu deepcoolların fanları birbirine ekleniyor ve en sonda anakarta bağlanacak bir pwm, birde argb kablosu kalması lazım. Pwmi bağlarsınız zaten anakarta. Argb kontrolcü olarak bu aralar sadece aşağıdaki ürün var piyasada.
Çok teşekkür ederim inanılmaz yardımı oldu teşekkür ederim :) iyiki varsın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri