Çözüldü Sıvı Soğutma Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Toprak.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba, incehesaptan bu hazır sistemi aldım, ekran kartını taktım PC açtım ısınmadan dolayı sürekli kendini kapatıyor. İncehesap teknik servis konusunda ne yapmam gerektiğini söylemiyor kaldım böyle, sıvı soğutma cpu fan ve sys fan kabloları takılı bios ayarları bu şekilde, ama PC boştayken bile 99 dereceye çıkıyor yardım edebilecek var mı ? Ayrıca pompanın biri soğuk diğeri sıcak elimi vurduğumda
Edit:Konuyu yanlış yere açmış olabilirim özür dilerim şimdiden

Ekli dosyalar

• IMG_3354.jpeg
    IMG_3354.jpeg
    449.6 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_3359.jpeg
    IMG_3359.jpeg
    1.5 MB · Görüntüleme: 11
  • IMG_3358.jpeg
    IMG_3358.jpeg
    2.6 MB · Görüntüleme: 10
  • IMG_3357.jpeg
    IMG_3357.jpeg
    811 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_3356.jpeg
    IMG_3356.jpeg
    797.3 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_3355.jpeg
    IMG_3355.jpeg
    835.7 KB · Görüntüleme: 11

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,114
Merhaba, incehesaptan bu hazır sistemi aldım, ekran kartını taktım PC açtım ısınmadan dolayı sürekli kendini kapatıyor. İncehesap teknik servis konusunda ne yapmam gerektiğini söylemiyor kaldım böyle, sıvı soğutma cpu fan ve sys fan kabloları takılı bios ayarları bu şekilde, ama PC boştayken bile 99 dereceye çıkıyor yardım edebilecek var mı ? Ayrıca pompanın biri soğuk diğeri sıcak elimi vurduğumda
Edit:Konuyu yanlış yere açmış olabilirim özür dilerim şimdiden
Sogutucunun altindaki plastik tabakayi soktunuz mu

KS

Toprak.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Sogutucunun altindaki plastik tabakayi soktunuz mu
Kast ettiğiniz şey buysa kasanın üzerinde mıknatıslı şey hala üzerinde, başka bir şey ise montajlı geldi ben sadece ekran kartını taktım

Ekli dosyalar

• IMG_3361.jpeg
    IMG_3361.jpeg
    2.8 MB · Görüntüleme: 6

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,224
Büyuk ihtimalle montajını yapan arkadaş yanlış montaj yapmış boşta bu değeri mümkün değil vermemelidir aslında destek olmaları lazım ya kablo bağlantıları hatalı ya pompa bloğu işlemciye doğrudan temas etmiyor ya da macun sürülü değil birden fazla sebep olabilir mutlaka bakılması gerektiğini düşünüyorum

Birde bıos güncelleme yapabilir mısın

KS

Toprak.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Büyuk ihtimalle montajını yapan arkadaş yanlış montaj yapmış boşta bu değeri mümkün değil vermemelidir aslında destek olmaları lazım ya kablo bağlantıları hatalı ya pompa bloğu işlemciye doğrudan temas etmiyor ya da macun sürülü değil birden fazla sebep olabilir mutlaka bakılması gerektiğini düşünüyorum
Sabah 9 dan beri bekliyorum kimse ilgilenmedi, acaba başka bir bilgisayarcıya götürsem garanti dışı kalır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri