Sıvı Soğutma

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
Mağaza sanırım yeni. İlk defa duyuyorum. Yorumlara bakınca da 60 kadar yorum var. Mağaza ile iletişime geçip ürünün Türkiye garantili olup olmadığını sorun.
Şahsi tercihim daha oturmuş mağazalardan almak oluyor. Ancak bu ürün iç piyasada pek bulunmuyor. Güvenilir adreslere gelince de kısa sürede stoklar tükeniyor.

310 Dolar fiyat etiketine sahip ürün Türkiye'ye gelince bugün için 500 Dolar seviyesinde. Bu cidden çok garip.
n11 güvenilmez mi ?
N11'den çok alışveriş yaptım. Hiç de sorun yaşamadım. Ancak mağaza var, mağaza var... Ona dikkat ediniz. N11 kendisi satıcı değil, mağazaların bulunduğu satış platformu.

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Mağaza sanırım yeni. İlk defa duyuyorum. Yorumlara bakınca da 60 kadar yorum var. Mağaza ile iletişime geçip ürünün Türkiye garantili olup olmadığını sorun.
Şahsi tercihim daha oturmuş mağazalardan almak oluyor. Ancak bu ürün iç piyasada pek bulunmuyor. Güvenilir adreslere gelince de kısa sürede stoklar tükeniyor.

310 Dolar fiyat etiketine sahip ürün Türkiye'ye gelince bugün için 500 Dolar seviyesinde. Bu cidden çok garip.

N11'den çok alışveriş yaptım. Hiç de sorun yaşamadım. Ancak mağaza var, mağaza var... Ona dikkat ediniz. N11 kendisi satıcı değil, mağazaların bulunduğu satış platformu.
o konuda haklısınız evet dikkatli olmakta fayda var.

KS

Cemalettin Bayraktar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123
Hocam bende o yüzden soruyorum hani 3 gün önceye kadar gamingen de 12300 TL ye satılıyordu orada da yok ki geçen hafta her yerde vardı ve üstelik 8 bin lira idi civarı tr sitelerde bir tek burada buldum sizlere danışayım dedim sanırım beklemekten başka çare yok stoğa gelir mi onu da bilemiyorum ama gelirse 11-12 bin liraya alacağız mecbur gamingen itopya vatan pc incehesap gibi yerlerden kovalayacağız artık napalim

ÜÇBEŞ FAZLA VERİP ADAM AKILLI SİTEDEN ALMAK AKIL VE RUH SAĞLIĞI İÇİN DAHA FAYDALI OLUR.
Adam akıllı site de stok bul üç beş yedi fazladan hemen vericem reis

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
Bence de bekleyin. Gaming gecelerini takip edin, cuma akşamları saat 22:00 itibari ile satışa açık olur, bir kaç dk öncesinde siteye göz atın. Bazen normalde stoklarda olmayan ürünlerden gaming gecesine ekleyebiliyorlar.

QP, Gaming gen tr, Sinerji, Tebilon, İncehesap gibi adreslerden de stok kovalayın. Bakarsınız tekrar gelir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri