Sıvı Soğutmanın Içinnden AMD İçin Gereken Demir Çıkmadı.

klz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar dün veya evelsi gün bir Sıvı Soğutma aldım Vatan Bilgisayar'dan. Ancak içeriğinden İntel'de ki gibi böyle uzun demir oluyor ondan vardı sadece. AMD için öyle bir demir yoktu. Vİdeolar da izlediğim kadarıyla AMD içinde öyle bir demir çıkması gerek sanırım ama bende çıkmadı, AMD İçin video gibi şeyler vardı. Normal mi?

gereksizlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
am4 am5 aynı yapı intel montaj kiti yanında am4 kiti de olmalı sıvı soğutma çıplak montaj için kutu içeriğinde olması gerek

KS

klz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
am4 am5 aynı yapı intel montaj kiti yanında am4 kiti de olmalı sıvı soğutma çıplak montaj için kutu içeriğinde olması gerek
Bilmiyorum vallahi hocam pek anladığım konular değil. Sadece İntel yazılı 2 adet poşet vardı. Birin de intel için demir şeyler diğeri de vida VB gibi şeyler vardı. Bir de AMD poşeti var için de ancak İntel kitinde ki gibi demir şey yok. Bir de kare gibi bir şey çıktı içinden plastik bunu anakartın arkasına takmam gerektiğini biliyorum, Ancak anakartımın arkasında o plastik şey uymuyor. Plastik parça çok büyük geliyor. onu takmak şart mı?

gereksizlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
internetten değilde mağazadan aldın ise götür amd anakartıma uymuyor de iade edebilirsen et almayabilirler amd montaj kiti istemen gerekli muhtemelen ücret isteyecekler tabii ellerinde varsa

KS

klz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
internetten değilde mağazadan aldın ise götür amd anakartıma uymuyor de iade edebilirsen et almayabilirler amd montaj kiti istemen gerekli muhtemelen ücret isteyecekler tabii ellerinde varsa
Valla bilmiyorum ya mağazadan almıştım. Çarşamba günü bilgisayarcıya götüreceğim o umarım bir şeyler yapar. o da olmaz ise mecbur mağazaya götürüp anlatacağım durumu. Bir diğer sorum daha olacaktı. Kasayı direk Vatan'a götürsem orada montajını yaparlar mı?

gereksizlik

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
yaparlar ben uyduramadım parçaları am5 uyumlu diye aldım bir bakın de

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri