Yardım Sıvı Soğutmanın Rgb Kapanmıyor

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
merhabalar elimde cougar 360mm sıvı soğutma var hazır sistemden geldi. Bu soğutmanın kumandası ile kapatırsam 1dk sonra tekrar geri açılıyor 10sn basılı tuttum 1dk tuttum bunu nasıl çözebilirim, geceleri oyun yüklerken kapatmak istiyorum lakin çok ışık veriyor kapatamıyorum yardım olurmusunuz @Syqex @Kürşat Kütükçü @Sahuraka

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,483
merhabalar elimde cougar 360mm sıvı soğutma var hazır sistemden geldi. Bu soğutmanın kumandası ile kapatırsam 1dk sonra tekrar geri açılıyor 10sn basılı tuttum 1dk tuttum bunu nasıl çözebilirim, geceleri oyun yüklerken kapatmak istiyorum lakin çok ışık veriyor kapatamıyorum yardım olurmusunuz @Syqex @Kürşat Kütükçü @Sahuraka
Kitapçığında olması lazım eğer yinede olmuyorsa anakartdan kontrolcüyü çıkar

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
muhtemelen kasanın arkasındaki kotrolcüye bağlıdır ordan çekersin kapanır.

KS

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
muhtemelen kasanın arkasındaki kotrolcüye bağlıdır ordan çekersin kapanır.
Kontrolcü yok

Kitapçığında olması lazım eğer yinede olmuyorsa anakartdan kontrolcüyü çıkar
Valla Hocam Kontrolcü Yok Bi adama sordum Yerleri Yanlış Takılmış Dedi Asus'un Kendi Uygulamasından RPM ve Renk ayarını yapamıyorum, Benim Sıvı Soğutma RGB varmış fanlarda Ben Şuana kadar Renksiz Kullanıyordum yeni farkettim. yanmadı Şuana kadar hiç ne yapmam lazim

Ekli dosyalar

• IMG-20230608-WA0002.jpeg
    IMG-20230608-WA0002.jpeg
    670.7 KB · Görüntüleme: 25

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Kontrolcü yok

Valla Hocam Kontrolcü Yok Bi adama sordum Yerleri Yanlış Takılmış Dedi Asus'un Kendi Uygulamasından RPM ve Renk ayarını yapamıyorum, Benim Sıvı Soğutma RGB varmış fanlarda Ben Şuana kadar Renksiz Kullanıyordum yeni farkettim. yanmadı Şuana kadar hiç ne yapmam lazim
şu çıkan fan ve rgb kablolarını takip et nereye gidiyor bakalım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri