Sıvı Soğutucu için Termal Macun önerisi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Corsair iCUE 360mm kullanıyorum.Termal macun önerilerinizi bekliyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
NOCTUA NT-H1 ve NT-H2
Arctic MX-4 veya MX-5 ama aldığınız yere dikkat edin sahtesi olan en çok üründür, Teknobiyotik adresinden alabilrisiniz
Pullsar Ice Dragon
Thermal Grizzly Kryonaut

Bu ürünleri önerebilirim.

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
418
Benim elimde mx4-5 var. Bitse yine aynısından alırım. Klasiklerden şaşmayacaksın işe yarıyorsa. Tavsiyem bu yönde.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Benim favorim şu NOCTUA üründü ama Pullsar Ice Dragon ürününün mining kartlardaki performansını görünce aklım biraz karışmadı değil. :)

Klasiklerden şaşman derseniz en ucuz şuan Arctic ürünleri. Ama ben olsam NOCTUA NT-H1 veya NT-H2 alırdım sanırım.

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Benim favorim şu NOCTUA üründü ama Pullsar Ice Dragon ürününün mining kartlardaki performansını görünce aklım biraz karışmadı değil. :)

Klasiklerden şaşman derseniz en ucuz şuan Arctic ürünleri. Ama ben olsam NOCTUA NT-H1 veya NT-H2 alırdım sanırım.
Hocam bana benim sistemi en iyi şekilde soğutmaya yarayacak termal macun lazım ? Yani NOCTUA mı alayım ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Aralarında dağlar yok hepsi başarılı ürünler. Arctic MX-5 veya NOCTUA NT-H1 veya bulabilirseniz H2 alabilirsiniz.

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Thermal Grizzly Kryonaut
Arctic MX-4
Thermal Grizzly'in bazı termal macunları sıvı demir gibi bir şey duymuştum ondan dolayı her soğutucu ile kullanılması önerilmiyor diye biliyorum.Artrix MX-4 ve NOCTUA NT-H2 arasında kaldım biraz daha araştırıcam galiba

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Thermal Grizzly'in bazı termal macunları sıvı demir gibi bir şey duymuştum ondan dolayı her soğutucu ile kullanılması önerilmiyor diye biliyorum.Artrix MX-4 ve NOCTUA NT-H2 arasında kaldım biraz daha araştırıcam galiba
Sıvı metal yazıyor her ürünü öyle değil.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,075
Piyasada Thermal Grizzly çok popüler ve kalitelidir. Fakat aynı fabrikada üretilen, hatta bir tık daha iyi olarak önerebileceğim Ice Dragon modelini denemeniz lazım. Bu ürün Türkiye'de yaygın değil fakat performansı çok iyi.

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Piyasada Thermal Grizzly çok popüler ve kalitelidir. Fakat aynı fabrikada üretilen, hatta bir tık daha iyi olarak önerebileceğim Ice Dragon modelini denemeniz lazım. Bu ürün Türkiye'de yaygın değil fakat performansı çok iyi.

Bunu da alırım hocam.Yenileme zamanı geldiğinde bunu kullanırım :D

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Hocam aldığınız ürün 1gr maks 1 defa kullanabilirisinz benim dediğim ürünü 3-4 defa kullanabilirisinz.
Hocam iptal edin piyasadaki en iyi termal macun aha da bu;

KS

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Hocam aldığınız ürün 1gr maks 1 defa kullanabilirisinz benim dediğim ürünü 3-4 defa kullanabilirisinz.
Hocam iptal edin piyasadaki en iyi termal macun aha da bu;
Hocam bu termal macunu ilk defa duyuyorum ama ilerde birisi vesaire testini yaparsa ve önyargımı kırarsa alabilirim.Ama şimdilik 40bin tl'lik bir sisteme bilmediğim bir termal macunu sürmek istemiyorum :) Belki de biliniyordur ben bilmiyorumdur ama hiç bir testte göremediğim için bulaşmak istemiyorum.Yine de öneriniz için teşekkür ederim :D

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Piyasada olan bir firma ama çok yaygın değil. Zaten ürününüzü aldınız gerisi artık ilerleyen zamanlardaki iş.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri