Yardım Sıvı Soğutucu Öneri Ve Yardım

quarstayla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Kasam td500 V2 white içindeki anakartım ise msı mpg x670e carbon wifi anakart
almak istediğim soğutucu Arctic Liquid Freezer II - 360 soğutucu kasama bu anakartla beraber sığarmı lütfen yardımcı olun ve gerçekten kullandığınız ve bildiğiniz daha kaliteli aynı fiyat bandında belki 3 aşşağı 5 yukarı olur ama daha iyi soğutmaya ve sağlamlığı ait kadama olabilecek sıvı soğutma önerileriniz varsa onları da mutlaka değerlendiririm

KS

quarstayla

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arctic soğutma için iyidir hocam.
Kankacım asıl mesele o değil articin radyatörleri kalın normal diğer markalara göre baya fazla kalın kadama olurmu işte o var biraz araştırıp bilgi verseniz bana çok güzel olur ben pek anlamıyorum işte

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Arctic Liquid Freezer II - 360 model sıvı soğutucunun ölçüleri:
398mm Uzunluk x 120mm Genişlik x 38mm Kalınlık

1687822216744.png

CoolerMaster MASTERBOX TD500 MESH V2 model kasa bilgilerine CoolerMaster resmi internet sitesinden baktığımızda, kasanın yukarısına konumlandırma için önerdiği maximum radyatör kalınlığı 55mm.

1687822383565.png

Arctic Liquid Freezer - II 360mm model sıvı soğutucunun kalınlığı (38mm), CoolerMaster firmasının ilgili kasa için önerdiği "yukarıda konumlandırma için en fazla 55mm lik kalınlık" sınırını karşılıyor.

Buradan da anlaşılacağı üzere teorik olarak sıvı soğutucuyu kasanızda belirttiğiniz anakart ile birlikte kullanabilirsiniz.

Ayrıca belirtmeliyim ki Soğutucu tercihiniz güzel bir tercih. Liquid Freezer II serisi severek kullandığım serilerden. Tüm bu seride radyatör kalınlığı aynı doğal olarak boyutuna göre uzunluğu ve genişliği değişiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri