Çözüldü Sıvı Soğutucudan Çıkan Termal Macun Kullanılır Mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Selam Dostlar,

Msi mag coreliquid p240 ın içinden çıkan termal macun kaliteli mi kullanılır mı yoksa farklı bir macun mu alayım

Moderatörün son düzenlenenleri:

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
132
Msi mag coreliquid p240 ın içinden çıkan termal macun kaliteli mi kullanılır mı yoksa farklı bir macun mu alayım
hiç gereksiz masraf yapmayın hocam bence oonu kullanın diyecemde soğutma bloğunun üstünde sürülü gelmesi lazım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Bence gerek yok. Kötü bir macun çıkacağını sanmam ki zaten önce denemeniz ve soğutma performansına göre karar vermeniz gerek.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Bence gerek yok. Kötü bir macun çıkacağını sanmam ki zaten önce denemeniz ve soğutma performansına göre karar vermeniz gerek.
Hocam çok ısınacak bir sistem pek soğutmasız denemek istemiyorum ssd çok ısınyor başta birçok şey var yani bide onu yapacak zamanım yok pc ci bi kere geliyor yani ben anlamam çok parça takmaktan

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Hocam çok ısınacak bir sistem pek soğutmasız denemek istemiyorum ssd çok ısınyor başta birçok şey var yani bide onu yapacak zamanım yok pc ci bi kere geliyor yani ben anlamam çok parça takmaktan
Bence masrafa gerek yok ama madem işinizi garantiye almak istiyorsunuz, Thermalright TF8 , Cooler Master Cryofuze veya NOCTUA NT-H1 alabilirsiniz macun olarak.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Tamamdır hocam sağolun konuyu kapayabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri