Sıvı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Epsone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cooler master master liquid 240 mm rgb sıvı sogutma aldım vatandan paketi açtıgımda. Pompa paketinde yeşilimsi bir sıvı oldugunu farkettim pompa sıvımı kaçırıyor yoksa koruma amaçlı konulan birşeymi

warpeace66

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
bende kısa zaman önce bir sıvı soğutma satın aldım dediğiniz gibi bir şey yoktu sadece içinde tuza benzer poşetli bir madde vardı bence direk vatanı arayım 14 günlük koşulsuz iade hakkınız var bilgi edinin götürün parçayı yada aldığınız yerim oem birimini arayın danışın bi resim atmanız mümkünmü.

KS

Epsone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tam pompanın oldugu poşette dedigim sıvımsı sey işlemciye taktıgımız kısımın poşetinde karsılaşdıl

Ürün kutusunu açtım bakıyordum parçalarına pomba posedinde hafif yapışkan gibi neon yeşili sıvı poşedin içinde rahmini 10 damla felan vardı

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Epsone' Alıntı:
Tam pompanın oldugu poşette  dedigim sıvımsı sey işlemciye taktıgımız kısımın poşetinde karsılaşdıl

Ürün kutusunu açtım bakıyordum parçalarına pomba posedinde hafif yapışkan gibi neon yeşili sıvı poşedin içinde rahmini 10 damla felan vardı

Koruma amaçlı sıvı konmaz. Çokbüyük ihtimalle fabrikada bulaşmış olabilir. Eğer kendisi bi yerlerden kaçırsaydı.o kadar az olmazdı. Ama yinede riski var. Takarsınız,pompa basınca girdiğinde,bi yerlerden fışkırıverirse,pc ye zarar verebilirEn iyisi geri götürün.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
CM ML serisindeki sıvı yeşilimsi bir renk oluyor internette pompa temizle videolarında görmüştüm. Muhtemelen o sıvo bir kaçaktan dolayı oluşmuş sıvı parçalara zarar vermez iletken olmayan özel bir sıvı ama pompa kaçırıyorsa soğutma işe yaramaz geri iade edin.

KS

Epsone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu lite serisindeki sıvıda yalıtkanmı acaba ellerinde başka kalmamıs rgb olanından

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
ML240 ve ML240L modelleri aynı ürünlerdir sadece RGB farkı var aralarında ikisinide tercih edebilirsiniz. Fark yok soğutmada ve uzun ömür bakımından.

KS

Epsone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Suan onumde 3 paket açtık hepsinde o sıvı paketin içindeydi 2 kere iade işlemi yaptık bundada cıktı deneme amaçlı kullanacam mecburen bir sıkıntı çıkarmaz demi vatandan alınma cihaz

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
O zaman koruyucu bi sıvı. Ama ilk defa duydum.
 Kullan gitsin.zATEN KAÇIRMA  DURUMU OLSAYDI BU ŞEKİL Bİ OLAY OLMAZDI.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,133
Hepsinde varsa belki başka bir şeydir o şimdi görmediğimizden dolayı sadece yorum yapıyoruz. Ama eğer sıvı kaçırma olsaydı hepsinde olmazdı. Başka alternatif bir soğutucu varsa ona yöneledebilirsiniz ancak Vatan 'da Coolar master haricinde kaliteli başka marka yoktur.

KS

Epsone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
5 veya 6 tane kutu açtık hepsinde aynı miktar sıvı vardı adamla bizde şasırdık onlarda anlayamadı suan taktım çalıstırdım bir sıkıntısı yok

met 61

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
0
Epsone' Alıntı:
5 veya 6 tane kutu açtık hepsinde aynı miktar sıvı vardı adamla bizde şasırdık  onlarda anlayamadı suan taktım çalıstırdım bir sıkıntısı yok
 Çok ilginç,ya çok özel bi sıvı koruyucu veya o seride paketleme anında, poşete bi yerlerden damlamış.
 Yoksa dediğim gibi, kaçırsaydı, öyle bi iki damla falan olmazdı.

Neyse,güle güle kullanın. Güzel makina. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri