Soru Siyasi Bir Sorun Var?

medium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben siyasetten anlamam. O adam iyi bu adam kötü demem. Fanatik gibi birinin arkasında durmam. Fakat "Ekrem İmamoğlu hiç bir şey yapmadı", hiç bir şey başarmadı tarzında laflar duyuyorum. Erdoğan onu yaptı bunu yaptı e tamam da ne bileyim bu Ekrem hiç mi bir şey yapmadı? Yaptığı şeyler varsa bana bir kaçını sayıp aydınlatabilecek var mı?

Öyle kötü böyle kötü diyorlar fakat siyasi duruşu gayet iyi gibi geliyor bana. Yeni yapılan metrolar da Ekrem İmamoğlu'nun resimlerini görüyorum. Metroyu akp yapıyor da Ekremin mi resmini koyuyorlar anlamıyorum hiç bir şey. Anlayacağın sisayet cahiliyim.
Soruyorum etrafımdan birine, adam akp li ve bana rte yi övüyor da övüyor yok öyle hoca böyle kuran okuyor böyle biri. Fakat chp deyince "yaa bırak" tarzında cümleler kurup sanki kendi çok akıllı da kendi inanmadığı şeye inanan birini aşağılıyorcasına imada bulunuyorlar. Bu tip biriyle karşılaşınca direk midem bulanıyor. Nedir yani ben A'ne B'ne diyorum sen bana A'yı övüyorsun B'yi gömüyorsun.

Kısaca bu Ekrem İmamoğlu neler yaptı şuana kadar ?

Kürşat Kütükçü

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,220
Valla ben İstanbul'da yaşıyorum mevcut hükümeti sevmem ama bu Ekrem dedikleri hiçbir halt yaptığı yok esnaf lokantaları ve belli başlı kreşler hariç İstanbul için vurucu bişey yapmadı he birde anne kart var bunlar dışında Allah rızası için İstanbul'a ne yaptı verdiği sözleri dahi unutan birisi zaten ne beklenir ki bundan ağzı laf yaptığı için bu kadar tutuluyor yoksa yaptığı bişey yok

KS

medium

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bu tarz şeyleri yapabilmesi için onay gerektiğini fakat Akp'li millet vekilleri tarafından red aldıklarını belirtiyor Chp tarafı. Başta olmadıkları için bir şeyleri yaparken izin almaları mı gerekiyor ve o izin verilmeyince de doğal olarak yapamıyorlar o zaman yanlış mıyım?

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
Ben siyasetten anlamam. O adam iyi bu adam kötü demem. Fanatik gibi birinin arkasında durmam. Fakat "Ekrem İmamoğlu hiç bir şey yapmadı", hiç bir şey başarmadı tarzında laflar duyuyorum. Erdoğan onu yaptı bunu yaptı e tamam da ne bileyim bu Ekrem hiç mi bir şey yapmadı? Yaptığı şeyler varsa bana bir kaçını sayıp aydınlatabilecek var mı?

Öyle kötü böyle kötü diyorlar fakat siyasi duruşu gayet iyi gibi geliyor bana. Yeni yapılan metrolar da Ekrem İmamoğlu'nun resimlerini görüyorum. Metroyu akp yapıyor da Ekremin mi resmini koyuyorlar anlamıyorum hiç bir şey. Anlayacağın sisayet cahiliyim.
Soruyorum etrafımdan birine, adam akp li ve bana rte yi övüyor da övüyor yok öyle hoca böyle kuran okuyor böyle biri. Fakat chp deyince "yaa bırak" tarzında cümleler kurup sanki kendi çok akıllı da kendi inanmadığı şeye inanan birini aşağılıyorcasına imada bulunuyorlar. Bu tip biriyle karşılaşınca direk midem bulanıyor. Nedir yani ben A'ne B'ne diyorum sen bana A'yı övüyorsun B'yi gömüyorsun.

Kısaca bu Ekrem İmamoğlu neler yaptı şuana kadar ?
Bu arada şahsi düşüncem olarak. Bir o kadar yaptığı varken yapmadığı çok şeyde var. İstanbul kolay kolay düzelebilecek bir yer değil. Nüfus oranını düşürmek lazım önce ve bunun için bence her türlü hükümetin değişmesi şart. Özellikle CHP-AKP dışında birinin kazanması lazım bana göre. Fakat insanların kafa yapısı değişmezse hiçbir bk olmaz. Aynı devam eder.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri