Sizce Beklemekte Fayda Varmı?

the_m4mi_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar , öğrenciyim ilk defa pc alacağım ve bütçem kasaya 10k civarıdır. Sizce beklenirse taner abiden iyi bi sistem gelirmi? Yani almam acele değil arkadaşlar ilk kez almışken güzel fırsat bi kasa alayım diyorum. Fiyatları uçmadan şimdi alsam ilerde pişman olmamak için

sancak bey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
sadece kasamı lazım 10 k ya

paranın degeri her gün düşüyor fiyatlarda zamlanıyor yani 10 k ya beklemek mantıklı degil en iyisi 10k ya 2. el almaktır

ıcardıyoloh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Merhabalar , öğrenciyim ilk defa pc alacağım ve bütçem kasaya 10k civarıdır. Sizce beklenirse taner abiden iyi bi sistem gelirmi? Yani almam acele değil arkadaşlar ilk kez almışken güzel fırsat bi kasa alayım diyorum. Fiyatları uçmadan şimdi alsam ilerde pişman olmamak için
2.el sistemlere yönel rx 6600 rtx 2060 gibi kartlı sistemler bulabilirsin

Eren B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Dostum Ne yapacaksan çabuk karar vermelisin şu an gelecek zamlar neredeyse 2 katı belki 2 katından da fazla zamanın kısıtlı

KS

the_m4mi_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Dostum Ne yapacaksan çabuk karar vermelisin şu an gelecek zamlar neredeyse 2 katı belki 2 katından da fazla zamanın kısıtlı
Reis sence en mantıklısı nedir? Genelde acele iş yapınca pişman oluyorum ilerde hevesim gidiyor sonra. Ya 2.el bakacağımya da güzel f/p sistem gelirmi o da belli değil yeni gelecek zamlara göre , ama son çare gençer gamingte pch sistemler veya haqqus sistemleri var onlara bakacağım.

Eren B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
Reis sence en mantıklısı nedir? Genelde acele iş yapınca pişman oluyorum ilerde hevesim gidiyor sonra. Ya 2.el bakacağımya da güzel f/p sistem gelirmi o da belli değil yeni gelecek zamlara göre , ama son çare gençer gamingte pch sistemler veya haqqus sistemleri var onlara bakacağım.
dostum az sonra eve geçicem biraz daha iyi yardımcı olurum

Eren B.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
32
dostum kusura bakma eve geldim şuan müsait olabildim

Parzy

Moderatör
Moderatör
Tepki
64
10k bütçeye 2. El toplamanı tavsiye ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri