Sizce Bu Fare İyimi?? Rampage Smx-R21

Lyd19011

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kaç tl bütçeniz var ? mause için sadece ve beyaz olması şart mı ?

KS

Eymenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
benim için güzel gözükmesi önemli beyaz olması şart değil ama olursa iyi olur 500-600 tl bütçem

bide compact tam olarak ne oluyor?

Lyd19011

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
genellikle daha küçük boyutlu, "compact" fareler, geleneksel farelere göre daha küçük boyutlarda tasarlanmış olan farelerdir.

kesinlikle bunu kaçırmayın çok yumuşak tıklaması var ve uygulaması var razerin makro gibi birsürü özellik atayabiliyorsunuz bu mause indirimde
fiyatı piyasanın çok altında minimum 700lira falan bakın.

Ekli dosyalar

• ff.png
    ff.png
    353.9 KB · Görüntüleme: 7
  • ffd.png
    ffd.png
    227.3 KB · Görüntüleme: 7

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
genellikle daha küçük boyutlu, "compact" fareler, geleneksel farelere göre daha küçük boyutlarda tasarlanmış olan farelerdir.

kesinlikle bunu kaçırmayın çok yumuşak tıklaması var ve uygulaması var razerin makro gibi birsürü özellik atayabiliyorsunuz bu mause indirimde
fiyatı piyasanın çok altında minimum 700lira falan bakın.
Çöp mouse ben kullanıyorum

Lyd19011

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hayır çöp diyip geçemezsiniz, mauseyi 3yıl kullandım çok iyi hiçbir kronik veya yazılımsal sıkıntısı yok ele oturuşu bile çok güzel ne sıkıntısı var mause nin ? sizin önerdiğiniz çin malı trendyol hurdalardalarından çok daha iyi bir mause.
Çöp mouse ben kullanıyorum

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
hayır çöp diyip geçemezsiniz, mauseyi 3yıl kullandım çok iyi hiçbir kronik veya yazılımsal sıkıntısı yok ele oturuşu bile çok güzel ne sıkıntısı var mause nin ? sizin önerdiğiniz çin malı trendyol hurdalardalarından çok daha iyi bir mause
Tamam

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
mause neden kötü ne sıkıntısını gördün kanka?
IPS değeri olması gerektiğinden çok altında Hızlanma değeri de aynı şekilde ve 125Hz bir mouse. SS prime ile karşılaştırırsak
SS prime 1000Hz-450IPS-50G
Essential 125hZ-220IPS-30G
SS prime çoğu ele oturuyor zaten. Essential ağır bir mouse zaten o etkende var. SS prime en mantıklı seçim.

Ve yaklaşık 8 ay falan oldu ben mouseyi alalı scroll bozuldu diyebilirim aşşa yukarı kaydırırken sorun yaratıyor

Lyd19011

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben 3 yıldır kullanıyorum IPS değeri iyi kesinlikle yeterli eğer çok absürt dönüşler yapmıyorsan DPI da yeterli 1600 olsa ne olacakki bilmem kullanan var mı o hızda ben çok memnunum tavsiye ederim eski olduğunun farkındayım sadece söylemek istedim ama alırsanda pişman etmez seni.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Ben 3 yıldır kullanıyorum IPS değeri iyi kesinlikle yeterli eğer çok absürt dönüşler yapmıyorsan DPI da yeterli 1600 olsa ne olacakki bilmem kullanan var mı o hızda ben çok memnunum tavsiye ederim eski olduğunun farkındayım sadece söylemek istedim ama alırsanda pişman etmez seni.
Pişman eder oyunlarda hızlı dönüşlerde sorun çekebilir ben çekiyorum. DPI değeri zaten 1600 ün üstüne oynayan yok ondan bahsetmedim. Aynı hatta daha ucuza daha iyi mouse alırken neden daha kötüsünü alsın

Lyd19011

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
IPS değeri olması gerektiğinden çok altında Hızlanma değeri de aynı şekilde ve 125Hz bir mouse. SS prime ile karşılaştırırsak
SS prime 1000Hz-450IPS-50G
Essential 125hZ-220IPS-30G
SS prime çoğu ele oturuyor zaten. Essential ağır bir mouse zaten o etkende var. SS prime en mantıklı seçim.

Ve yaklaşık 8 ay falan oldu ben mouseyi alalı scroll bozuldu diyebilirim aşşa yukarı kaydırırken sorun yaratıyor
Ve yaklaşık 8 ay falan oldu ben mouseyi alalı scroll bozuldu diyebilirim aşşa yukarı kaydırırken sorun yaratıyor /

ne sorunu yaratıyor aşşağı kaydırırken çok azda olsa otomatik yukarı mı kaydırıyor ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
Ve yaklaşık 8 ay falan oldu ben mouseyi alalı scroll bozuldu diyebilirim aşşa yukarı kaydırırken sorun yaratıyor /

ne sorunu yaratıyor aşşağı kaydırırken çok azda olsa otomatik yukarı mı kaydırıyor ?
Yukarı kaydırırken bazen kendiliğinden aşşağıya kaydırıyor

Lyd19011

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
o sizinle alakalı birşey hocam mause yi nasıl kullandığınızla alakalı bu kronik sorun değil ben 3yıldır kullanıyorum eskidi ama hiçbir sorunu yok yağgibi ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
891
o sizinle alakalı birşey hocam mause yi nasıl kullandığınızla alakalı bu kronik sorun değil ben 3yıldır kullanıyorum eskidi ama hiçbir sorunu yok yağgibi ?
Tamam olay sadece scroll değil üstte açıkladım üstüne konuşmanın mantığı yok SS prime bu bütçede en iyisi

Lyd19011

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kanka konularıma bakar mısın bi kablosuz beyaz oyuncu mause diye konu açmıştım birşey yazıcam.

KS

Eymenn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
kanka benim için görünümde önemli ondan dolayı ss prime kötü

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri