Sizce bu laptop nasil

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba iyi forumlar

MSI GP62 LEOPARD PRO almanı öneririm çünkü asus laptop aldığın zaman asus u kötülemek için değil ama bütçen madem 4k max hem 960 m var hem metal kasa hemde gamebook olduğu için 2 adet saoğutma var hem gpu hemde cpu yu soğutuyor buda senin oyunlarda daha stabil ve yüksek fps almanı sağlar.

16 gb ddr4 rami var hem güncel bir ram hemde işini fazlasıyla görecektir 2gb 960m var 1080p de gta 5 dahil çoğu oyunu 60 fps oynayabilirsin notebook olduğu için rahatlıkla çoğu yere taşıyabilrsin içinde m2 ssd var m2 ssdler 1500 mbs dosya aktarım hızlarına ulaşabiliyor buda senin ileriye dönük bir chipsete sahip bir notebook a sahip olduğunu anlaman için yeter aynı zamanda msi a özel yazılımlar ile çok yüksek grafik performansı gerektiren uygulama ve oyunlarda en iyi performansı almak için modları bulunmakta green, comfort, sport isimlerinden de anlayabileceğin gibi sport modunda cihaz tam verimde çalışmakta

matrix display özelliği var notebook u eğer evde sabit kullanacaksan ve 2 adet monitörün varsa 2sini birden bağla ister 3 akran kulan ister notebook un ekranını kapat kullan

NAHIMIC SANAL SURROUND SES var buda sana harici ses kartına ihtiyaç duymadan 7.1 ses deneyimini sunar

KILLER™ GAMING LAN ve KILLER SHIELD özellikleri bulunmakta oyunda senin pingini en düşük ve sabit halde tutar

yani kısaca 3900 tl ver daha iyisini al merak etme parasının sonuna kadar hakkını veririr

iyi forumlar iyi geceler

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teşekkürler ben msi leopar pro almaya karar verdim ama bo sorum internetteki sitede 16 gb ram degil 8 gb ekran kartida 960 degil 950m arasinda fazla bir fark olurmu. Bide kulaklik ve mouse dusunuyorum mouse da logitech g300s dusunuyorum da kulakliga daha karar veremedim max 250 lik veya ona yakin bir kilaklik onerirmisiniz

Peki abra a5 v8.1.2 nasil

Birde istanbulda leopar pro yu nerede vulabilirim ben zonguldakta yasiyorum ama her yil en az 2 kere gideriz gittigimde almak istiyorum

Doğukan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kardeşimbana göre pc cok cok kaliteli sikinti cikarmayacak bir bilgisayar ama dell in birtane bilgisayari vadi yeni cikmisti 2 veya 3 au once cikardi 3500 tl ona da bakabilrsin

Msi harika bir bilgisayar seçmişsin ama dell olsaydi daha iyi olurdu asus süper marka ama dell daha sağlam diye daha uzun dayanir diye dusunuyorum

Doğukan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Msi asusun hersey cok guzel indirimde falan ama dell de buna bir bir diye hatirliyorum kullanici karari tabikide

KS

Pretch

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
mesajda da belirttiğim gibi leopard pro yu almaya karar verdim. Ekipman olarak logitech g300s alacağım ama kulaklığa karar vermedim öneride bulunurmusunuz

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Pretch' Alıntı:
Teşekkürler ben msi leopar pro almaya karar verdim ama bo sorum internetteki sitede 16 gb ram degil 8 gb ekran kartida 960 degil 950m arasinda fazla bir fark olurmu. Bide kulaklik ve mouse dusunuyorum mouse da logitech g300s dusunuyorum da kulakliga daha karar veremedim max 250 lik veya ona yakin bir kilaklik onerirmisiniz

Peki abra a5 v8.1.2 nasil

Birde istanbulda leopar pro yu nerede vulabilirim ben zonguldakta yasiyorum ama her yil en az 2 kere gideriz gittigimde almak istiyorum

950 m ile 960 m arasında en az 15-20 fps fark olur beni dinle üst modelini al

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri