17.000-20.000 TL Sizce Bu Sistem Alınırmı?

Han Bey0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Ekran Kartı
Zotac Trinity 3070 ti
Arkadaşlar Öncelikle Selamlar 2.El Letgo Üzerinden Bir Sistem Buldum Özellikler Şu Şekilde Yarın Sistemi Alıcam Bu Yüzden Acil Yardım Lazım
- Ryzen 5 5600x ( kutulu )
- Msı Gamına Plus Max B450 ( Kutulu )
- Corsair Vegance Argb 8x2=16 3200 Mghz Ram ( Kutulu )
- Kioxia 1Tb M2 Ssd ( Sıfır KFG Tam )
- Zotac Trinity 3070Ti ( Kutulu )
- Power Supply Hatırlamıyorum

Satıcı İle Bu Sistem İçin 18.750 Liraya Anlaştık Ve Bana Sistemi Sadece 1 Ay Kullandığını Söyledi Tanıdığı Bilgisayarcı Bir Arkadaşının Topladığını Söyledi Sizce Bu Sistem İçin Bu Fiyat İyimi Nelere Dikkat Etmeliyim Bilgisayar Gurmelerinden Birkaç Bilgi Alabilirmiyim.

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Arkadaşlar Öncelikle Selamlar 2.El Letgo Üzerinden Bir Sistem Buldum Özellikler Şu Şekilde Yarın Sistemi Alıcam Bu Yüzden Acil Yardım Lazım
- Ryzen 5 5600x ( kutulu )
- Msı Gamına Plus Max B450 ( Kutulu )
- Corsair Vegance Argb 8x2=16 3200 Mghz Ram ( Kutulu )
- Kioxia 1Tb M2 Ssd ( Sıfır KFG Tam )
- Zotac Trinity 3070Ti ( Kutulu )
- Power Supply Hatırlamıyorum

Satıcı İle Bu Sistem İçin 18.750 Liraya Anlaştık Ve Bana Sistemi Sadece 1 Ay Kullandığını Söyledi Tanıdığı Bilgisayarcı Bir Arkadaşının Topladığını Söyledi Sizce Bu Sistem İçin Bu Fiyat İyimi Nelere Dikkat Etmeliyim Bilgisayar Gurmelerinden Birkaç Bilgi Alabilirmiyim.
sistem güzel fiyatını misliyle hakeden bir sistem sadece ekran kartı ve işlemci aynı fiyat tutar. İleri bir zamanda ram yükseltimi yapabilirsin 3200 biraz düşük gibi gerisi güzel sorun yok yani 1 ay kullanmışsa. Ve aldığın arkadaşa sormalısın parçaları 0 bir şekildeykenmi dizmiş.

KS

Han Bey0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sistem güzel fiyatını misliyle hakeden bir sistem sadece ekran kartı ve işlemci aynı fiyat tutar. İleri bir zamanda ram yükseltimi yapabilirsin 3200 biraz düşük gibi gerisi güzel sorun yok yani 1 ay kullanmışsa. Ve aldığın arkadaşa sormalısın parçaları 0 bir şekildeykenmi dizmiş.
Sadece PSU 2.elmiş öyle dedi

Woqqies

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Sistemde kripto madenciliği yapılmıştı? Özellikle ekran kartı mining çıkması mı ? Bir ara miting kartlar piyasayı ele geçirmişti. Dikkat edilmeli.

KS

Han Bey0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sistemde kripto madenciliği yapılmıştı? Özellikle ekran kartı mining çıkması mı ? Bir ara miting kartlar piyasayı ele geçirmişti. Dikkat edilmeli.
Adam Sisteme Kefil Ama Nasıl Anlayabilirim Mining yapıldığını

Woqqies

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Çok zor hocam. Kumar oynamaya benzer bence. Ben güvenemiyorum açıkcası. Sıfır sistem alıp ilerleyen seneler içinde yükseltebilirseniz sıfır sistem almak daha mantıklı.

Parçaların garanti durumları nedir ? Daha önce garanti kapsamında tamir gören parçalar varmıdır ?

Woqqies

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Ekran kartının sıfırı 16 bin tl . Bütün sistemi sen 18.750 tl ye anlaşmışsın. Bu işte bir gariplik var gibime geldi. Yüksek ihtimalle mining yapılmıştır. Yada biraz kullanıp elindede kalma ihtimali olabilir. En iyisi sen sıfır sistem al . Eline para geçtikçe parçaları yükselt .
Adam Sisteme Kefil Ama Nasıl Anlayabilirim Mining yapıldığını

KS

Han Bey0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartının sıfırı 16 bin tl . Bütün sistemi sen 18.750 tl ye anlaşmışsın. Bu işte bir gariplik var gibime geldi. Yüksek ihtimalle mining yapılmıştır. Yada biraz kullanıp elindede kalma ihtimali olabilir. En iyisi sen sıfır sistem al . Eline para geçtikçe parçaları yükselt .
Adam çok oynama fırsatı olmadığını ve bilgisayarı 1 ay Kullandığını söyledi Sadece Valorant Yüklüymüş

Woqqies

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Adam çok oynama fırsatı olmadığını ve bilgisayarı 1 ay Kullandığını söyledi Sadece Valorant Yüklüymüş
Tercih size kalmış. Eğer almak istiyorsanız alın. Ama bütçeyi biraz daha yukarı çıkarıp 22k bandına sıfır sistem 4060 civarında sistem alıp parçaları daha sonra yükseltmek daha mantıklı geldi bana .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri