Sizce Fiyatına Göre İyimidir?

Theredor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar

Toplama Bilgisayardan fazla anlamam, hazır sistem almak istiyorum linkini vereceğim bilgisayar iyimidir ?

Link: http://goo.gl/Y7MbwL

Ve arkadaşlar özellikler kısmında gta v de 35 fps yazıyor bu low ayarlardamı high ayarlardamı alıyor o 35 fps i?

Ayrıca Güzel Bi Ekran Kartı Eklersem Performansı Nasıl Bir Biçimde Artar? cevaplarsanız Sevinirim (Konu Yanlış Yerdeyse Moderatöre ricam gerekli yere taşıması)

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
çok çok iyi olduğunu söyleyemem ama kötü de değil. amd bir system yüksek ayarlarda 35 alıyordur ancka yogunlukta kasar. ayarları düşürmen gerekir. missal ben doom da 200 fps alıyorum(monitor 144hz max bana 144 veriyor ama ekranda 200 yazıyor) ama 120 ye kadar düşüyor :) aynı hesap. Dark pek kaliteli bir marka değildir. benim tv kartım vardı az uğrastırmazdı. İşini görür mü görür.

KS

Theredor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
benim için işimi biraz görsün yeter saten çok yüksek grafikli oyunlar oynamıycağım oynuyacağım 3 oyun var 1. league of legends 2. cs:go 3. olarakta Gta V düşük ayarlarda oynarım diye düşünüyorum technopath incelemesini yapmıştı bu bilgisayarın 1920x720 çözünürlükte sabit 35 fps alıyordu benim için ideal bu

GrafikHocası

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kasa iyi fakat GTA 5 i anca 40-45 FPS alırsın ve CPU high ta hepsiniz kullanabilir performans düşebilir ve ram 8 GTA 5 te hepsini harcayabilir :) benimde böyle bi sistemim vardı 1.500 TL lik toplama aynı işlemci ama ayarlarını biraz düşür gayet iyi oynanır :)

KS

Theredor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
GrafikHocası' Alıntı:
Kasa iyi fakat GTA 5 i anca 40-45 FPS alırsın ve CPU high ta hepsiniz kullanabilir performans düşebilir ve ram 8 GTA 5 te hepsini harcayabilir :) benimde böyle bi sistemim vardı 1.500 TL lik toplama aynı işlemci ama ayarlarını biraz düşür gayet iyi oynanır :)

bana düşük veya orta ayarlarda 35 - 40 arası fps versin yeter kaldıramaz 20 fps falan olursa ekran kartı alırım veya uyumlu bi işlemnci alırım satış sitesinde gta v 35 fps yazıyor ondan sordum burayada

ve yorumları okudumda r7 ekran kartı içinde gömülü geliyormuş iyi bir ekran kartımı giriş seviyesi heralde?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri