Sizce Frisby Fcl-f1272c fanlar alınır mı?

viridian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar kasamdaki fanlar yetersiz geldiği için fan değiştirmeye karar verdim fakat birçok model arasında takılıp kaldım çok pahalı istemiyorum çokta ucuz istemiyorum 400 - 300 tl arası bakıyorum genelde önerileriniz varsa çok iyi olur.Ayrıca bir modele takıldım hem ucuz hem yorumları gayet iyi sizce nasıl alınır mı ? 

Ürün: Frisby Fcl-f1272c 
Link: https://www.trendyol.com/frisby/fcl...i-p-129319594?boutiqueId=61&merchantId=242445

oouGW1.png

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Cvp: Sizce Frisby Fcl-f1272c fanlar alınır mı?

Bu dönemde Fiyat/performans skalasında diyebiliriz. RGB'leri çok gözüme hitap etmese de, 1200RPM ve 65CFM hava akışı vaat ediyor. Üst seviye performans beklemeyin. Ortalama bir soğutma performansı verir.

KS

viridian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Sizce Frisby Fcl-f1272c fanlar alınır mı?

OceanLaB' Alıntı:
Bu dönemde Fiyat/performans skalasında diyebiliriz. RGB'leri çok gözüme hitap etmese de, 1200RPM ve 65CFM hava akışı vaat ediyor. Üst seviye performans beklemeyin. Ortalama bir soğutma performansı verir.

Öncelikle Teşekkür ederim yanıtınız için. RGB olarak zaten çok birşey beklemiyordum bu fiyat için bana sessiz ve güçlü olması iyidir zaten o kadar pcmi yoracak kadar oyun oynamıyorum. İnşallah yeterli olur.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

viridian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Önerileriniz için teşekkürler hepsini değerlendireceğim.

ugur.gozaydin' Alıntı:
Eğer anakartınızda ARGB portu varsa Aerocool Mirage 12 Lite 3pin Adreslenebilir ARGB, 3 Boyutlu LED Tasarımlı PWM 72CFM Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı (AE-CFMRGL12) - 84 TL şu üründen 3 adet alabilirsiniz. Hem marka olarak hem de ürün olarak daha iyi bir tercih yapmış olursunuz.

Anakart modelim *GİGABYTE B450M S2H* dir. Sanırım port var fakat kasamdaki led ışık ve egzoz fan oraya bağlı olabilir pek emin değilim :) Birde bunları ayrı ayrı bağlamam lazım yoksa gamepowerda olduğu gibi bi adaptör gibi birşeylemi yapmam lazım.
Yanıtınız için teşekkürler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
viridian' Alıntı:
Önerileriniz için teşekkürler hepsini değerlendireceğim.

ugur.gozaydin' Alıntı:
Eğer anakartınızda ARGB portu varsa Aerocool Mirage 12 Lite 3pin Adreslenebilir ARGB, 3 Boyutlu LED Tasarımlı PWM 72CFM Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı (AE-CFMRGL12) - 84 TL şu üründen 3 adet alabilirsiniz. Hem marka olarak hem de ürün olarak daha iyi bir tercih yapmış olursunuz.

Anakart modelim *GİGABYTE B450M S2H* dir. Sanırım port var fakat kasamdaki led ışık ve egzoz fan oraya bağlı olabilir pek emin değilim :) Birde bunları ayrı ayrı bağlamam lazım yoksa gamepowerda olduğu gibi bi adaptör gibi birşeylemi yapmam lazım.
Yanıtınız için teşekkürler.

Anakartınızda destek yok. Anakarta sadece LED şerit bağlanabiliyor. Siz Diğer ürünleri tercih edin bu ürünler ayrı ayrı kontrolcüleri yok yani.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

pickpocket

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Sizce Frisby Fcl-f1272c fanlar alınır mı?

ugur.gozaydin' Alıntı:

Aerocool Mirage alsam 3 tane, anakartımda ARGB girişi mevcut. Bu fanların ARGBsini önce birbirine sonra da bir kalan birinin girişini anakarta mı bağlıyoruz? yoksa kontrolcü mü gereklidir.? Duruma göre frisby alacağıım yoksa.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
pickpocket' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

Aerocool Mirage alsam 3 tane, anakartımda ARGB girişi mevcut. Bu fanların ARGBsini önce birbirine sonra da bir kalan birinin girişini anakarta mı bağlıyoruz? yoksa kontrolcü mü gereklidir.? Duruma göre frisby alacağıım yoksa.

Başkasının konusu üzerinden normalde cevap vermem ama tek seferlik cevap vereyim. Fanları tek tek alacaksanız önce kendilerine sonra tek kalan ucu anakarta bağlayacaksınız soket varsa anakartta kontrolcüye gerek yok. Eğer kontrolcülü alırsanız önce kontrolcüye fanlar bağlanacak sonra kontrolcüden çıkan ARGB kablosu anakarta bağlanacak.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri