Soru Sizce Hangi Mouse Alınmalı ?

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Razer Basilisk X Hyperspeed Kablosuz Optik Oyuncu Mouse

Razer Basilisk V3 RZ01-04000100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Razer Basilisk V2 RZ01-03160100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Glorious Model I RGB Optik Kablolu Oyuncu Mouse Beyaz

Bu Modeller Arasında Kaldım Hem tipleri Güzel Hemde Markaları Sizce Hangisini Alayım Hyperspeed Kablusuz Ama Ms Hizini Bilmiyorum Gloruis Yakin Zamanda 423 e düştü ama tekrar düşmicek Gibi aklımda glorius var çünki daha ucuz sizce aradaki 300 tl farka değermi diğer mouseler ve hangisini alayım veya önerını varmı tasarım olarak bunun gibi bişey arıyorum

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Razer Basilisk X Hyperspeed Kablosuz Optik Oyuncu Mouse

Razer Basilisk V3 RZ01-04000100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Razer Basilisk V2 RZ01-03160100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Glorious Model I RGB Optik Kablolu Oyuncu Mouse Beyaz

Bu Modeller Arasında Kaldım Hem tipleri Güzel Hemde Markaları Sizce Hangisini Alayım Hyperspeed Kablusuz Ama Ms Hizini Bilmiyorum Gloruis Yakin Zamanda 423 e düştü ama tekrar düşmicek Gibi aklımda glorius var çünki daha ucuz sizce aradaki 300 tl farka değermi diğer mouseler ve hangisini alayım veya önerını varmı tasarım olarak bunun gibi bişey arıyorum
Glorious seni üzmez

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
Basilisk v3 sensör olarak daha iyi

Bence öyle düşünme 423 1 günlüğüne düşmüş
tamam hocam son akrar ne ve baska fikir vercek arkadas varnı veya baska mouse onerisi olan 950 de vermek istemiom acıkcası ama cok daha iyiyse verebilirim ve glodıus dan memnunmnu alanlar

KS

ZULTİA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
43
tamam hocam son akrar ne ve baska fikir vercek arkadas varnı veya baska mouse onerisi olan 950 de vermek istemiom acıkcası ama cok daha iyiyse verebilirim ve glodıus dan memnunmnu alanlar
One cikarma yorumu

Nazdrovya06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Razer Basilisk V2 RZ01-03160100-R3M1 Kablolu Optik Oyuncu Mouse bunu bi 6 ay kullandım ama beğenmedim hocam parasını hak etmıyor bence

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
Obürleri hakkında bi bilginjz varmı hocma ve 423 e dusen bi mosue 650 ye almak bi tik beni uzcek
423tl e donanım arşivi yaptıydı veya duyurduydu diyeyim tam hatırlamıyorum 1 günlüğüne geçenlerde, instagramda ufak çaplı inceleme videosu da var bakabilirsin. Pc hocası gibi birileri yapmazsa boşa bekleme inmez bi daha öyle.

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri