Sizce Nasıl Bilgili Dostlar?

rebnEc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
LOMRr1.png

Ekran kartı yandakı resimdeki arkadaslar ::) (EnesDegirmenci ve Bılgısayarcıgenc dinliyerek bu kartı secıyorum:) )

Bu pc ile YAYIN yapabilir miyim? H1Z1 , Pubg , CS:GO , Son cıkan oyunları yuksek grafikde akıcı oynıyabılır mıyım ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Sabit diski Güvenlik Diski versiyonu seçmişsin kamera vs. kayıt yapmak için kullanılan yavaş disk serisi yani. Bu linkten Seagate hangi disk serini ne için kullanabilrisin çok güzel açıklamış onlardan birini seçebilrsin. Arşiv için önerim Barracuda Pro serisi oyun için önerim FireCuda serisi ama 2TB son sınır fazla kapasitelisi yok.

KS

rebnEc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Yaptıgım hatalardan dolayı ozur dılerım baska önerınız var mı acaba ? düzeltiyorum onu genel olarak sizce nasıl bir pc peki ?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
rebnEc' Alıntı:
LOMRr1.png

Ekran kartı yandakı resimdeki arkadaslar ::) (EnesDegirmenci ve Bılgısayarcıgenc dinliyerek bu kartı secıyorum:)  )

Bu pc ile YAYIN yapabilir miyim? H1Z1 , Pubg , CS:GO , Son cıkan oyunları yuksek grafikde akıcı oynıyabılır mıyım ?

Harddiski 7200 rpm seçmelisiniz sizin diskiniz daha farklı amaçlar için harddiskinizi wd marka seçin özellikle black serisi daha iyi olur anakart olarak size atıcagım model bence daha iyi çift sogutma kullanmıssınız havaya gerek 
Anakart : http://www.vatanbilgisayar.com/msi-...0-soket-1151-v-2-ddr4-4000mhz-oc-anakart.html

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
BilgisayarcıGenç' Alıntı:
rebnEc' Alıntı:
LOMRr1.png

Ekran kartı yandakı resimdeki arkadaslar ::) (EnesDegirmenci ve Bılgısayarcıgenc dinliyerek bu kartı secıyorum:)  )

Harddiski 7200 rpm seçmelisiniz sizin diskiniz daha farklı amaçlar için harddiskinizi wd marka seçin özellikle black serisi daha iyi olur anakart olarak size atıcagım model bence daha iyi çift sogutma kullanmıssınız havaya gerek 
Anakart : http://www.vatanbilgisayar.com/msi-...0-soket-1151-v-2-ddr4-4000mhz-oc-anakart.html

Hdd konusunda kesinlikle haklı :)

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
BilgisayarcıGenç' Alıntı:
rebnEc' Alıntı:
LOMRr1.png

Harddiski 7200 rpm seçmelisiniz sizin diskiniz daha farklı amaçlar için harddiskinizi wd marka seçin özellikle black serisi daha iyi olur anakart olarak size atıcagım model bence daha iyi çift sogutma kullanmıssınız havaya gerek  yok

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri