Soru Sizce Windows 10 Mu 11 Mi ?

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Bide Windows 10 aticaksam pro mu home mu

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Ben Windows 10 tercih ediyorum hocam,11 ilk çıktığı zaman performans sorunları var deniliyordu o yüzden 11 e geçmemiştim ama düzelmiştir büyük ihtimalle şuan kullananlar bir sorun olmadığı söylüyorlar.

KS

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
İtopya atıcak ama arkadaşlarım onların attığı kötü diyor

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
İtopya atıcak ama arkadaşlarım onların attığı kötü diyor
Kötü derken ? Neden öyle diyorlar ki benim bildiğim lisans kodu olarak atıyorlar ondanda bir sorun olacağını zannetmiyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen.

KS

reasy._w1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
170
Kötü derken ? Neden öyle diyorlar ki benim bildiğim lisans kodu olarak atıyorlar ondanda bir sorun olacağını zannetmiyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Şey diyolar ben lisanslı almıyorum SSD bozulmuştu iade çıktı bana 100 TL ye direk kuracaklarını söylediler bende edindiğim için tamam dedim arklarimda onlar çakma atıyorlar diyo

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Şey diyolar ben lisanslı almıyorum SSD bozulmuştu iade çıktı bana 100 TL ye direk kuracaklarını söylediler bende edindiğim için tamam dedim arklarimda onlar çakma atıyorlar diyo
Anladım hocam, böyle birşey olacağını sanmam.

Son düzenleme:

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Böyle arkadaşlar neden hep boş konuşuyor bilmiyorum. Yıllardır iş yapan resmi firma korsan Windows yükler mi ? Yüklemez.

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Önceden w10 seçerdim ama artıkw11 geçilebilir bence.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Çakma değil deneme sürümü kuruyorlar, sizin etkinleştirmeniz gerekiyor. Gerekli diğer anakart driverlarını da kuruyorlar ama ekran kartı driverı son versiyon değildi bende ellerindekini kuruyorlar zaten sen Geforce Experience gibi kartın kendi programını kurup güncellersin. En son Windows 10 kuruyorlardı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri