Yardım Sizler Gibi Bilgili Insanların Yardımına Ihtiyacım Var.

berkayyildirim0

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar. İş yerim için sizden bir laptop için bilgi almam gerekiyor.
AutoCad Kullanacağım için özellikleri yüksek olması gerekiyor

Mesela;
-i7 İşlemci (En az 10.Nesil veya üstü olabilir.)
-16gb ram (En az 16gb üstü olabilir.)
-Ekran kartı paylaşımsız özelikkle (Minimum 2gb üstü daha iyi olur.)
-SSD HDD (512 ve üstü olabilir.)
Bakiyem;18.000 / 25.000 TL arası.
Şimdiden herkese teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son düzenleme:

Woxusman5

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hocam aktif victus kullanıcısıyım hp victus e 1010nt yi tavsiye edebilirim güzel bir yapıya sahip ancak ddr5 8gb ram mevcut onun yerine hp victus 15 e1005nt tavsiye edebilirim internet üzerinden 22k ya alabilirsin isteklerini karşılayıp alabilecek bir laptop işlemci performansı çok iyi çoklu çekirdek olarak alabileceğin kaliteli laptoplardan victus için ekran sallanıyor falan diyolar kullanımda sallanma yok ama gidip eşek gibi arkaya çekip bırakırsanız sallanma olut menteşe yapısından dolaylı çünkü menteşe yapısı tasarımdan dolaylı farklı ve çok güzel bir hava katmış onun dışında hiçbir problemi yok soğutma olarak mükemmel diyebilirim yük altında 85 derecelerdeydim

ramopc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
hocam aktif victus kullanıcısıyım hp victus e 1010nt yi tavsiye edebilirim güzel bir yapıya sahip ancak ddr5 8gb ram mevcut onun yerine hp victus 15 e1005nt tavsiye edebilirim internet üzerinden 22k ya alabilirsin isteklerini karşılayıp alabilecek bir laptop işlemci performansı çok iyi çoklu çekirdek olarak alabileceğin kaliteli laptoplardan victus için ekran sallanıyor falan diyolar kullanımda sallanma yok ama gidip eşek gibi arkaya çekip bırakırsanız sallanma olut menteşe yapısından dolaylı çünkü menteşe yapısı tasarımdan dolaylı farklı ve çok güzel bir hava katmış onun dışında hiçbir problemi yok soğutma olarak mükemmel diyebilirim yük altında 85 derecelerdeydim
hocam benim tavsiyem 16 gb ram olması ileride pcyi yorar

Woxusman5

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hocam benim tavsiyem 16 gb ram olması ileride pcyi yorar
hocam ram yükseltmesi rahat yapılır 2.elden direk victuslardan çıkma satıyolar herhangi bir cl40 4800mhz 8gb ram ile çify kanal yapabilit montajda kolay direk kasayı sökünce monte edebiliyor o yönden sıkıntı yaşamaz

Rudiarius

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Bütçenize uygun laptopların ekran kartı rtx 3060 4050 3050ti 3050 modellerinden birisi olur, yazdığım sırası iyiden kötüye doğru, işlemci amd veya intel i5 12 13cü nesil olması yeterlidir ram yükseltmesi kolayca yapılabiliyor zaten en önemli ve performansı etkileyen kriter ekran kartı alabileceğinizin en iyisini alın bence.

Dediğim sırayla arama yapın mesela amazonda rtx 3060 laptop yazın kasasını beğendiğinizi inceleyin yorumlarına bakın teknoloji marketlerinde de canlı olarak deneyebilirsiniz ama orda 2-3bin daha pahalı satıyolar.

bu modeli düşünebilirsin bütçen daha yüksek daha iyisini de bulunca atarım istersen

bu kağıt üstünde baya iyi

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri