Skygate İncehesap Yanlış Ürün Gönderdi

Cash20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Dostlar.

İncehesap üstünden linki aşagıda olan sistemi almıştım ve 15 dakika önce elime ulaştı. Büyük kutuyu kontrol edip herhangi bir darbe olmadığı için teslim aldım. Evde açtığımda ise ASUS RX 6750 XT ROG STRIX model ekran kartı olması gerekirken ASUS RX 6650 XT Dual model gelmişti.

Bunun üzerine geri kalan hiçbir şeyi ellemeyip aninda musteri hizmetlerini arayarak durumu bildirip kayıt oluşturdum ve bana destek mailine durumu bildiren bir mail atmamı istediler.

Ben de biraz önce gönderdim. Bu aşamadan sonra ne yapmam gerekir?

Güncelleme : Kasayı video ile açtım. Kasa da yanlış gönderilmiş alt modellerden.
Güncelleme 2 : SSD de farklı model gelmiş.
Güncelleme 3 : RAM'ler XPG olması gerekirken Corsair gelmiş.

Sistem : https://www.incehesap.com/skygate-render-bilgisayari-fiyati-50347/

Moderatörün son düzenlenenleri:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Sizle iletişime geçip kargo ile geri yollamanızı isterler inceleyip doğru sistemi yollarlar büyük ihtimalle.

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Merhaba. İncehesap üstünden linki aşagıda olan sistemi almıştım ve 15 dakika önce elime ulaştı. Büyük kutuyu kontrol edip herhangi bir darbe olmadığı için teslim aldım. Evde açtığımda ise ASUS RX 6750 XT ROG STRIX model ekran kartı olması gerekirken ASUS RX 6650 XT Dual model gelmişti. Bunun üzerine geri kalan hiçbir şeyi ellemeyip aninda musteri hizmetlerini arayarak durumu bildirip kayıt oluşturdum ve bana destek mailine durumu bildiren bir mail atmamı istediler. Ben de biraz önce gönderdim. Bu aşamadan sonra ne yapmam gerekir?
Güncelleme : Kasayı video ile açtım. Kasa da yanlış gönderilmiş alt modellerden.

Sana direk yanlış sistem göndermişler büyük ihtimalle komple sistemi gönder geri.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Merhaba. İncehesap üstünden linki aşagıda olan sistemi almıştım ve 15 dakika önce elime ulaştı. Büyük kutuyu kontrol edip herhangi bir darbe olmadığı için teslim aldım. Evde açtığımda ise ASUS RX 6750 XT ROG STRIX model ekran kartı olması gerekirken ASUS RX 6650 XT Dual model gelmişti. Bunun üzerine geri kalan hiçbir şeyi ellemeyip aninda musteri hizmetlerini arayarak durumu bildirip kayıt oluşturdum ve bana destek mailine durumu bildiren bir mail atmamı istediler. Ben de biraz önce gönderdim. Bu aşamadan sonra ne yapmam gerekir?

Normalde ellerinde ürün kalmadığı zaman, satıştaki ürünün içeriğine farklı ürünler ekliyorlar.
Örneğin PCH sistemi topladığında XPG Ram ile tanıtıyor, daha sonra XPG stokları tükenince firma sisteme farklı marka bileşen ekliyor.
Ama bu durum, siparişin/faturanın öncesinde oluyor. XPG RAM, farklı SSD falan satın alan kişinin aldığı ürün de, kesilen faturası da bellidir.
Başkasının kasasını size göndermiş olabilirler mi? YouTube kanallarının sistemlerinde yoğunluk olduğu için bu olay çok sık yaşanıyordu.

KS

Cash20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Güncelleme 4 : Anakart B450 olması lazımken B550 gönderilmiş. Çok saçma. Galiba başkasının sistemi geldi bana

Lucatoni

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Gecmis olsun ama cozerler yuksek ihtimal. Bana sorunsuz geldi bugun.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Güncelleme 4 : Anakart B450 olması lazımken B550 gönderilmiş. Çok saçma. Galiba başkasının sistemi geldi bana
Muhtemelen öyle olmuştur. Kasaları, diğer kasalar ile aynı ortamda topladıkları için, kutuya koyarken ürünler karışmış olabilir.
Büyük ihtimalle sizin kasa da şu an başkasındadır. Cihazı tekrardan geldiği gibi paketleyin, firma geri yollayabilmeniz için kod verecektir.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889

Biri böyle özellestirmiş ve sana gelmiş büyük ihtimal bana biraz komik geldi her ne kadar kötü bir durum olsa da.Geçmiş olsun.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Ayrıca bu sistemi özelleştiren arkadaşa da yanlış gitti büyük ihtimal.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Rog strix dışında kar lısın aslında :)

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
6750 xt rog strix olması gerekirken diyor. Bende rog strix dışında karlısın dedim b450 istemiş b550 gelmiş. Xpg yerine corsair ram gelmiş.
Tamamda ekran kartları aynı değil dostum. Alt model. RX6650XT gelmiş adama. RX 6750XT yerine. Birisi 8000 TL birisi 13500TL nasıl karlı ?

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Tamamda ekran kartları aynı değil dostum. Alt model. RX6650XT gelmiş adama. RX 6750XT yerine. Birisi 8000 TL birisi 13500TL nasıl karlı ?
İbrahim Bey. 6750xt rog strix söylemiş. “6650xt gelmiş. “ bende ne yazmışım rog strix “ dışında” karlısın demişim. B450 yerine b550 gelmiş. Xpg ram yerine corsair gelmiş. Yani ben tekrar söylüyorum rog strix DIŞINDA…

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
İbrahim Bey. 6750xt rog strix söylemiş. “6650xt gelmiş. “ bende ne yazmışım rog strix “ dışında” karlısın demişim. B450 yerine b550 gelmiş. Xpg ram yerine corsair gelmiş. Yani ben tekrar söylüyorum rog strix DIŞINDA…
Sadece ROG strix dışında dediğin zaman doğru anlaşılmıyor işte. Aynı erkan kartı olup model farkı olsa ROG STRİX dışında karlı olurdu.

Şunuda eklemek isterim XPG ramler Corsairden daha iyi.

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Sadece ROG strix dışında dediğin zaman doğru anlaşılmıyor işte. Aynı erkan kartı olup model farkı olsa ROG STRİX dışında karlı olurdu.

Şunuda eklemek isterim XPG ramler Corsairden daha iyi.
Tamam İbrahim bey. :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri