Skygate sistem geldi

Emreuzun53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
16619551061785064402901503562785.jpg
Fanlari ust tarafa takili geldi on taraf bos fazladan fanda gondermediler sizce usttekileri one almalimiyim yoksa boyle kullanmaya devammi etmeliyim

Ekli dosyalar

• 16619551523211074099731997350410.jpg
    16619551523211074099731997350410.jpg
    5.7 MB · Görüntüleme: 18

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
üst taraf ön tarafa göre daha ferah ama biraz fazla toz toplayabilir

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
üst taraf ön tarafa göre daha ferah ama biraz fazla toz toplayabilir
ama kasaların hava akışı yapısı gereği her zaman önde olması iyidir keşke ön taraf mesh olsaydı bütcen varsa kasa olarak dark maxima v20 önerebilirim

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ekli dosyayı görüntüle 6055Fanlari ust tarafa takili geldi on taraf bos fazladan fanda gondermediler sizce usttekileri one almalimiyim yoksa boyle kullanmaya devammi etmeliyim
Üst taraftaki fanlar rgb ise ben öne takardım , soğutma açısından pek fark olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta aynı havayı bu sefer yukarıdan çekiyor. Hayırlı olsun.

bclk53

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
75
Üst taraftaki fanlar rgb ise ben öne takardım , soğutma açısından pek fark olmaz diye düşünüyorum. Sonuçta aynı havayı bu sefer yukarıdan çekiyor. Hayırlı olsun.
ön taraf kapalı hocam bence fark olucaktır

Berking

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
312
Mesh olanı alsaydınız keşke

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Cougar Gemini S IRON-G RGB CGR-5BMBG-BLK 600W E-ATX Mid-Tower Gaming Kasa
Kasa bu galiba , fanların yerini değiştirmemek daha sağlıklı olur önünde çok az bir yer mesh . Değişiklik yapmanıza gerek yok.

KS

Emreuzun53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Cougar Gemini S IRON-G RGB CGR-5BMBG-BLK 600W E-ATX Mid-Tower Gaming Kasa
Kasa bu galiba , fanların yerini değiştirmemek daha sağlıklı olur önünde çok az bir yer mesh . Değişiklik yapmanıza gerek yok.
Fanlar cok dandik sanirim cok ses cikariyor ne yapmam lazim bunun icin degistirmek sartmi

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Fanlar cok dandik sanirim cok ses cikariyor ne yapmam lazim bunun icin degistirmek sartmi
Fanlarda kauçuk yoksa yapma ihtimalleri var hocam o sebepten olabilir, özelleştirme kısmında mx440 vardı püfür püfür alinabilirmis aslında. Neyse bı bakın sıcaklık değerlerine duruma göre seçenek bakalım

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Fanların, korumalı olan kısmının yukarı bakması gerekmiyor mu, üst tarafa takılı olduğu için? @White Ravens @KafadanKontak
Neden böyle bir montaj yapmışlar, anlam veremedim.
Görsel net değil ama içeri doğru gibi görünüyor.
Ön paneli söküp, öne takmaya üşenmişler herhalde.

Fanları üst panelden söküp, ön panele montajını yapabilirsiniz.

batumahone

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Fanlarda kauçuk yoksa yapma ihtimalleri var hocam o sebepten olabilir, özelleştirme kısmında mx440 vardı püfür püfür alinabilirmis aslında. Neyse bı bakın sıcaklık değerlerine duruma göre seçenek bakalım
Neden böyle bir montaj yapmışlar, anlam veremedim.
Görsel net değil ama içeri doğru gibi görünüyor.
Ön paneli söküp, öne takmaya üşenmişler herhalde.

Fanları üst panelden söküp, ön panele montajını yapabilirsiniz.
Hocam ben hem ön tarafa hem de yukarıya takıp kullandım ses her türlü var çok rahatsız edici bir ses fakat işin garip yanı sıcaklığa da bir etkisi olmadı, bazı oyunlarda 80 dereceye çıkıyor, kasayı ellediğimde cayır cayır yandığını hissediyorum, fakat yapacak bir şey yok sanırım artık nafile...

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam ben hem ön tarafa hem de yukarıya takıp kullandım ses her türlü var çok rahatsız edici bir ses fakat işin garip yanı sıcaklığa da bir etkisi olmadı, bazı oyunlarda 80 dereceye çıkıyor, kasayı ellediğimde cayır cayır yandığını hissediyorum, fakat yapacak bir şey yok sanırım artık nafile...
Ses için genelde vidaların orda kauçuk olur hocam yoksa ya da kötü bir malzeme ise ses yapabilir, ön taraf kapali olduğu için ısı normal geldi

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Kimsenin para verip alacağını düşünmediğim fanlardan. Pwm kontrolüde yoktur büyük olasalıkla. Ön tarafa güzel 3 fan almanız sizi rahatlatır ilave 2 tane daha alıp üsttede egzoz olarak taktınız mı tadından yenmez.

Bu arada üst tarafada taktım derken içerdeki sıcak havayı dışarı atacak şekilde taktınız değil mi

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Eğer ısınma sorununuz varsa alternatif çözümleri denemek için düşünmeyin.
Eğer kasa yeteri kadar hava almıyorsa paneli veya camı sökün.
Eğer kasa hava alıyor ama fanlar yetersiz kalıyorsa, fanları değiştirin veya takviye yapın.
Elinizdeki soğutucu iyi değilse satın, üstüne ekleme yapın kule tipine geçin.
vs. vs. vs.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri