Slime Rancher 2 Vs Slime Rancher 1

leomessijr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba oyun almayı düşünüyorum max bütçe 65 TL şuan sizce Slime Rancher almalı mıyım yoksa almamalı mıyım?
Alınırsa hangisi daha iyi? Slime Rancher 2 vs Slime Rancher 1
Farklı oyunlar önerebilirsiniz.

Sistem: GTX 1050 Ti, Intel i5 9400F, 16GB DDR4 RAM

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,297
Merhaba oyun almayı düşünüyorum max bütçe 65 TL şuan sizce Slime Rancher almalı mıyım yoksa almamalı mıyım?
Alınırsa hangisi daha iyi? Slime Rancher 2 vs Slime Rancher 1
Farklı oyunlar önerebilirsiniz.

Sistem: GTX 1050 Ti, Intel i5 9400F, 16GB DDR4 RAM
hangi oyun tarzını seviyorsan ordan oyna

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
Öncelikle ilk oyunu denemeni tavsiye ederim. İlk oyun tam ve daha rahat oynanabilen ve daha fazla içeriğe sahip olan bir oyun. İkinci oyun ise halen erken erişim sürecinde ve güncellemeler almaya devam eden bir oyun, erken erişim sürecinde olası hatalara vs. denk gelebilmeniz mümkündür (bana denk gelmedi).

İmkanınız varsa iki oyunu da almanızı tavsiye ederim tabi, çünkü iki oyunda Epic mağazasında güncel oyun fiyatlarına göre gerçekten çok ucuz bir konumda.

KS

leomessijr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Öncelikle ilk oyunu denemeni tavsiye ederim. İlk oyun tam ve daha rahat oynanabilen ve daha fazla içeriğe sahip olan bir oyun. İkinci oyun ise halen erken erişim sürecinde ve güncellemeler almaya devam eden bir oyun, erken erişim sürecinde olası hatalara vs. denk gelebilmeniz mümkündür (bana denk gelmedi).

İmkanınız varsa iki oyunu da almanızı tavsiye ederim tabi, çünkü iki oyunda Epic mağazasında güncel oyun fiyatlarına göre gerçekten çok ucuz bir konumda.
Hocam zaten ikisinide almayı düşünüyorum 80TL gerçekten güzel bir fiyat ikisi için.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri