SNOPY FT 33C4 Direksiyon Seti Nasıl Bağlanır?

FurkAns

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam Dostlar,

2.El SNOPY FT 33C4 setini aldım pedalın bir jak kablosu direksiyonda ise bir jak girişi hariç hiç bir bağlantı yok wireless diyor direksiyonda 4 adet pil var nasıl bağlayabilirim? Usb vs gerekiyor mu usb de göremedim girişini.

Moderatörün son düzenlenenleri:

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,147
USB-portu-oyun-denetleyicisi-d-n-t-r-c-P2-to-P3-adapt-r-kablosu-s.jpg_Q90.jpg_.webp

2. El Aldığın Kutu İçin' de Yukarıdaki Gibi '' PC , PS2 , PS3 Dönüştürücü Mevcut Değil Mı? Kardeşim. Eğer Kutu İçinden Çıkmadıysa Maalesef İnternet Üzerinden Alman Lazım USB Kablosu Olmadan Çalışmaz..

Verdiğim Link' den Temin Edebilirsiniz..

İYİ FORUMLAR DİLERİM..

morin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
abi bu konudan bende müzdaripim bahsi geçen dönüştürücü var ama nereye sokacağım ben bunu allah aşkına bir giriş yok

SadoDayi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

2.El SNOPY FT 33C4 setini aldım pedalın bir jak kablosu direksiyonda ise bir jak girişi hariç hiç bir bağlantı yok wireless diyor direksiyonda 4 adet pil var nasıl bağlayabilirim? Usb vs gerekiyor mu usb de göremedim girişini.

hocam aynı set bende de var ve benim de bu konuyla alakalı sorunum var. birincisi senin sorunu yanıtlayayım: bu direksiyon o usb cihazı olmadan çalışmaz. usb cihazını pc'ye takıyorsun direksyionda kırmızı bi ısık yanıyorsa calısıyodur.
BENİM SORUNUM DA ŞU ŞİMDİ BEN BU ATTIĞIN LİNKTEKİ DRİVER'İ İNDİRİP KURUYORUM. KURULUM TAMAMLANDIKTAN SONRA FİNİSH DEYİP ÇIKIYORUM. AMA PROGRAM HİÇBİR YERE KURULMUYOR. DENETİM MASASINDA VE AYARLARDAKİ POGRAM VE ÖZELLİKLER KISMINDA GÖZÜKÜYOR ANCAK BİLGİSAYARDAKİ ARAMA YERİNDE ARATTIĞIMDA YA DA DOSYALARDA ARATTIĞIMDA YOK, ÇIKMIYOR. YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI???

hocam aynı set bende de var ve benim de bu konuyla alakalı sorunum var. birincisi senin sorunu yanıtlayayım: bu direksiyon o usb cihazı olmadan çalışmaz. usb cihazını pc'ye takıyorsun direksyionda kırmızı bi ısık yanıyorsa calısıyodur.
BENİM SORUNUM DA ŞU ŞİMDİ BEN BU ATTIĞIN LİNKTEKİ DRİVER'İ İNDİRİP KURUYORUM. KURULUM TAMAMLANDIKTAN SONRA FİNİSH DEYİP ÇIKIYORUM. AMA PROGRAM HİÇBİR YERE KURULMUYOR. DENETİM MASASINDA VE AYARLARDAKİ POGRAM VE ÖZELLİKLER KISMINDA GÖZÜKÜYOR ANCAK BİLGİSAYARDAKİ ARAMA YERİNDE ARATTIĞIMDA YA DA DOSYALARDA ARATTIĞIMDA YOK, ÇIKMIYOR. YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI???
@S C O
hocam yetkili bi abiye benziyorsunuz yardımcı olur musunuz?

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,147

@S C O
hocam yetkili bi abiye benziyorsunuz yardımcı olur musunuz?
Kusura bakma kardeşim, geç gördüm işler bu ararlar yoğun pek aktif olamıyorum kaldırıp indirmeyi deneyin ama kurarken sağda solda şu ''Masaüstünü Gözüksün'' meselesi varya hani ona bir dikkat et.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri