Soğutucu led yanmıyor.

Ali Ortabel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif]MSI Z270 Gaming M6 anakartım ve [size=medium][font=AvenirNextLTPro, Helvetica, sans-serif]MSI Core Frozr XL Oyuncu İşlemci Soğutucum var fakat anakartımı değiştirdikten sonra soğutucunun ışığı formattan sonra yanmamaya başladı ve msi  gaming app uygulamasında gözükmemeye başladı. Işığı neden yanmamaktadır bios ile ilgili bi durum mu bilen gören yardım ederse sevinirim :)[/font][/font][/size]

KS

Ali Ortabel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
MSI Mystic Light buradada uygulamayı yükledim gözükmüyor . Rgb zaten bu anakart formattan sonra led hiç yanmamaya başladı. Driverlerin hepsi güncel

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
Soğutucunun LED bağlantısını kontrol ettiniz mi? Doğru yere mi takılı ona bir bakın. LED arızalıda olabilir.

KS

Ali Ortabel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Önceki anakartta çalışıyordu . Yeni anakart'ın kitapçığına bakarak doğru yere taktım ilk başta yandı ondan sonra yanmadı hiç

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
Soğutucudan gelen tek bir bağlantımı var yoksa LED ayrı FAN ayrımı? Eğer yanlış sokete taktıysan LED yanmış olabilir fazla güç aldıysa. 3V yada 5V soketine takılmalı LED. Eğer başka bir soket varsa aynı yapıda değiştir öyle dene muhtemelen soket ile alakalı bir durum.

KS

Ali Ortabel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Farklı bağlantıları var sanrm başka pc takıp onda denesem daha iyi olur yanıp yanmadığını

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri