Yardım Son Sistem Hakkında Yardım PCH F7

CLeiN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Arkadaşlar merhaba;

Fotoğraftaki sistem kardeşime ait. Yukarda yazıldığı gibi ekran kartı takılı şekilde geldiği için pci slotunda hasar var ekran kartı ne durumda bilemiyoruz. Vatan ile görüştük fotoğraf istediler gönderdik. İncelenip dönüş yapacaklarını söylediler bekliyoruz. Konu ile ilgi başlık açıp gelişmeleri ordan yazacağız.

umaysehit

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Arkadaşlar merhaba;

Fotoğraftaki sistem kardeşime ait. Yukarda yazıldığı gibi ekran kartı takılı şekilde geldiği için pci slotunda hasar var ekran kartı ne durumda bilemiyoruz. Vatan ile görüştük fotoğraf istediler gönderdik. İncelenip dönüş yapacaklarını söylediler bekliyoruz. Konu ile ilgi başlık açıp gelişmeleri ordan yazacağız.
Yarın bende iletişime geçip ekran kartımı demonte şeklinde göndermelerini talep edicem. Umarım ciddiye alırlar. Kargoyu sözde bugün göndereceklerdi halen göndermediler. Kolay gelsin ile sipariş geçtiğime pişman oldum.

CLeiN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Yarın bende iletişime geçip ekran kartımı demonte şeklinde göndermelerini talep edicem. Umarım ciddiye alırlar. Kargoyu sözde bugün göndereceklerdi halen göndermediler. Kolay gelsin ile sipariş geçtiğime pişman oldum.
İlk siparis verdigimizde biz de butun parcalari demonte istemistik ama anlasmalari geregi demonte gonderemiyorlarmis. Ekran kartinin kasada takili gelecegini dusunmemistik.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
916
Aradım arkadaşlar söyle bilgi verildi. Normalde kendileri ekran kartını demonte olarak gönderiyorlarmış ama bu anlaşmalı olduğu için anlaştıkları firma ismi PENTA ( galiba bu emin değilim ) dedi fazla detaylı bilgi vermedi bilimiyorlarmış onlarda firma hakkında, onlar montajlı olarak gönderiyorlarmış.
Kargo konusunda ise yurtiçi kargo ile verenler ulaşmasının sebebi 1-2 araç falan yolluyorlarmış gün içinde ama kolay gelsin 1 araç yolluyormuş doğal olarak araç kapasitesi kadar alıyorlar yani günlük kargo sayısı. Dün ve bügün bazıları verildi dedi benim siparişim için de yarın verilir dedi.

hocam zor bir süreç herkes için bence çünkü 1000 tane sistemi tek tek topla kargo yap zor iş. adamlarıda anlamaya çalışmak lazım arkadaşlarımda yeni teslim aldılar

KS

Uğur Duran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hocam zor bir süreç herkes için bence çünkü 1000 tane sistemi tek tek topla kargo yap zor iş. adamlarıda anlamaya çalışmak lazım arkadaşlarımda yeni teslim aldılar
Hocam dedim zaten kargo işini geçtim illa gelir ama bari ekran kartları takılı gelmese o konuda yardımcı olunsaydı bari çünkü 550 600 km yol gelicek bana gelene kadaar kaçtane kasisden geçecek sonra yukarıda attığım gibi olup uğraşmak istemiyorum açıkcası.

DradzeC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
bugün ekran kartı dahil herşey monte olarak geldi kasa ve muhtemelen ekran kartında arıza var. Şuanda vatana götürmek üzere yola çıktım.

KS

Uğur Duran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Benim ki kargoya verildi ama dağıtıma çıkmadı umarım sıkıntı olmaz mağdur olmayız.

DradzeC

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
--pc'de sorun çıkanlar için bir güncelleme geçeyim--
pc'yi götürdüm vatana saat 19.00 gibi. Geç olduğu için işlem yapamadıklarını yarının 19 mayıs olduğunu cumartesi pazar çalışılmadığını pazartesi günü gelmem gerektiğini söylediler. Kasayı detaylıca incelediler muhtemelen ekran kartında sorun gözüktüğünü fakat pazartesi saat 17.00 dan önce vatan mağazasına gelip ürünü teslim etmem gerektiğini söylediler. Ürün teknik servise gidip detaylı incelemesi yapılıp sorunun kaynağının tespit edileceğini söylediler. Sorun sonucunda isteğe göre iade yada aynı sistemi yeniden toplanabileceğini ilettiler.

ek not : çok saçma olarak kasada ekran kartını monte olarak geldiğini söylediğimde çalışan arkadaşlarımızdan birisi kolaygelsin şirketinin ürünlere hassas davrandıkları gerekçesiyle monte gönderildiğini söyledi :D (?) diğer çalışan arkadaşımız bu durumu saçma buldu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri