Sorum Var

yusuf.can.yildirim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam çalıştır komutuyla temp komutunu çalıştırdım ve dosyaları sildim bilgisayar siyah ekran verdi onu hallettim şimdi de fare imleci arada bir dönmeye başladı komutu yazıp çalıştırmadan önce böyle bir şey yoktu ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz ?

Lynx7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hangi temp dosyasını sildiniz? 'temp' bu şekilde düz mü yazdınız '%temp%' yoksa bu şekilde % kullanarak mı? İkisi de önbellekde biriken çöplerin bulunduğu yerler. Ama farklı konumdalar. Böyle bir hata oluşması için bir bağlam sağlamaz aslında, sorun temp dosyası kaynaklı olmayabilir.

KS

yusuf.can.yildirim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sadece temp şeklinde yazdım ve o dosyaların hepsini sildim arka planda çalışan dosyalar için ise atla yaptım ama ne olduysa bundan sonra oldu bi çözüm yolu var mı acaba?

birde görev yöneticisini açtığımda anlık 70-80 civarı görüyorum bi kaç san,ye sonra 5e düşüyor bundan da kaynaklı olabillir mi?

Lynx7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
70-80 civarı bahsettiğin olayı işlemci diye yorumladım. Anlık artışlarda sıkıntı yok, önemli olan yük altında değilken o seviyelerde sabitse sorun görülebilir.
Sana şu rehberi önerebilirim. Senin gibi sorun yaşayan insanlara microsoft bu reçeteyi yazmış.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri