SPOR SALONU 12 AYLIK 4500

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
Arkadaşlar sizce bu fiyat nasıl çok mu pahalı ? Şuan 105 kiloyum boyum 175-180 arası ama çok yağlıyım yksye hazırlandığım için 1 senede baya kilo aldım derim full yırtık yaklaşık 20 kilo aldım.Şöyle bir 1 senede 30 kilo versem sizce nasıl olur ?

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Arkadaşlar sizce bu fiyat nasıl çok mu pahalı ? Şuan 105 kiloyum boyum 175-180 arası ama çok yağlıyım yksye hazırlandığım için 1 senede baya kilo aldım derim full yırtık yaklaşık 20 kilo aldım.Şöyle bir 1 senede 30 kilo versem sizce nasıl olur ?
burada spor salonları aylık 450 tl dostum ona göre hesapla işte çok değil bence normal , + 30 kilo verirsen mükemmel bir fiziğin olur boyunda iyi.

KS

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
burada spor salonları aylık 450 tl dostum ona göre hesapla işte çok değil bence normal , + 30 kilo verirsen mükemmel bir fiziğin olur boyunda iyi.
kanka macfit göstepe loft var bizim burda baktım oraya 500 lira civarıydı peşin verince banada çok pahalı gelmedi sence 12 ayda 30 kilo versem çok sarkma olur mu ?

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
kanka macfit göstepe loft var bizim burda baktım oraya 500 lira civarıydı peşin verince banada çok pahalı gelmedi sence 12 ayda 30 kilo versem çok sarkma olur mu ?
hızlı şekilde kilo vermezsen sarkma olmaz , eğer olursada sarkma olan bölgelerdeki hareketleri arttır ve bolca su ve meyve tüket sorun olacağını zannetmiyorum dostum gym her zaman iyidir.

KS

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
kanka valla bu sene hazırlıktayım ünide saat 13 gibi evde oluyorum zaten o saatlerde boş olur direk giderim bende şişmanlıktan sıkıldımya normalde çok şişman değildimde şuan baya şişmanım

fleew

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
Spor geçmişin yoksa 12 aylık yazılmanı önermem. Daha ilk aydan bırakabilirsin. Bir ay üyelik alıp denersin aklına yatarsa 3 aylık şekilde devam edersin.

Yusufms

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
74
kanka valla bu sene hazırlıktayım ünide saat 13 gibi evde oluyorum zaten o saatlerde boş olur direk giderim bende şişmanlıktan sıkıldımya normalde çok şişman değildimde şuan baya şişmanım
günlük 2.5 litre suyunu aksatma sağlıklı beslenmekte biraz zorlanabilirsin ama üstüne düşersen onu da yapabilirsin

Spor geçmişin yoksa 12 aylık yazılmanı önermem. Daha ilk aydan bırakabilirsin. Bir ay üyelik alıp denersin aklına yatarsa 3 aylık şekilde devam edersin.
aynen bu arada katılıyorum bu arkadaşa

KS

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
hangi üniversite hocam ?
yıldız teknik

günlük 2.5 litre suyunu aksatma sağlıklı beslenmekte biraz zorlanabilirsin ama üstüne düşersen onu da yapabilirsin

aynen bu arada katılıyorum bu arkadaşa
kanka daha önce 3 ay yazıldım ve tamamında gittim şuanda hazırlıkta olduğum için her gün 1.5 saat ders çalışsam yetiyor ondan yazılıcam bu bittikten sonra 1.sınıfta üsküdarda belediyenin yeri var oraya yazılmayı planlıyorum marmarayla gidip geliyorum okula

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
bencede doğru , belki hoşuna gitmez belki sonradan hevesin kaçar paran boşa gitmesin , arkadaşın yazdığı gibi yaparsan çok daha iyi olur

KS

AHMETAKDAĞ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
34
birde ben hareketleri tam bilmiyorum yazılmaya giderken sorucam sizce öğretirler mi ?

1 aylık gözükmüyor
1667411489327.png

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Genel bir bilgilendirme geçeyim. Niğde - Malatya şehirlerinde Fitness' a gittim. Niğde de 200-250. Malatya da 200-500 arası değişiyor fiyatlar. Yaşadığınız şehrin fiyat ortalamasını maalesef bilmiyorum. Kilo verme konusunda çok problem yaşamazsınız, önerilen abuk subuk ürünlere de inanıp hemen almayın. Sporda güzel bir gelişim elde etmek istiyorsanız belli aralıklarla araştırmanız gerek. Sabit hareket öğretsinler sürekli plan yapsınlar bende gidip yapayım derseniz o iş olmaz baştan söyleyeyim. İlk 2 veya 3 hafta Full Body olarak adlandırılan tüm vücut antremanları yapın. Çevrenizdekiler Split(Bölgesel) çalışın derlerse uymayın.
3-4 hafta sonra kendinizi hazır hissederseniz bölgesel antremanlara başlayabilirsiniz. Ayda 6 kilo verdim. Bu ortalamada sizde yapabilirsiniz. Antremanlardan sonra( önce yapmak gibi büyük bir hataya düşmeyin) bisiklet ve koşu bandında çalışın. Bisiklet için örneğin 15-20 dakikalık antrenmanlarda 4 dakika yürüyün ardından 1-1,5 dakika koşu hızında belli yükseklikte çalışın. Daha sonra bisiklette döndürürken zorlandığınız bir kademeye getirin ve onda da devam edin. İki hareketin toplamı 30 dakikayı geçmesin o da zararlı olur. Yağ oranınızdan dolayı hareketlerde vücudun kasıldığını hissederseniz hemen bırakın ve o hareket yerine alternatif zarar vermeyecek harekete yönelin. Yeme alışkanlıklarınızı dizginleyin. Sabah spora gitmeden 2 2,5 saat önce kahvaltı, öğlen meyve, spor çıkışı da protein oranı yüksek olan aşırı şişkinlik yapmayacak ürünler tüketin. Her antrenman öncesi 5 10 dk ısınmayı sakın ama sakın atlamayın.
Ege Fitness - Raphael Birchner izleyip antrenman programlarınızı oluşturabilirsiniz. Bilimsel bilgi konusunda(hatırladığım kadarıyla) Ege ve Savaş Cebeciyi izliyorum. Kısacası zorlanınca bırakmayın, fitnesscı tayfanın çoğu yardımsever oluyor( Yapısal olarak incecik, alışveriş sepeti taşısa kas oluşan her aralıkta 10 foto çekinen tayfa dışında) beğendiğiniz veya merak ettiğiniz hareket olursa danışın bilgilendirirler, 2-3 ayda tam kaslanma beklemeyin. Bu süreçte vücudunuz ancak toplanmış olur. PT hizmeti almanıza gerek yok.

İsterseniz ilk 2 ayınızdan sonra Kreatin veya protein takviyelerini araştırıp kullanabilirsiniz.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
İzmir'de burada sanırım belediyeye ait olan bir spor salonu var 3 aylık 500 TL.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Baktığın yerler profesyonel firmalar olarak görünüyor sanırım. Daha uygun fiyatlı aletleri tam olan yerler de bakabilirsin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri