Sporcu lisansı nerden çıkarılır?

imuurcwita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Gençler spor akade misine başlayacağım da belge verdiler şimdi lisans çıkarmaya nereye gitmem lazım il müdürlüğü dedi ama il müdürlüğü ne oluyor tam olarak nereye gitmem lazım 16 yaşındayım.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Yeni kimliğe ve sağlık raporuna ihtiyacınız var diye biliyorum.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Gençler spor akade misine başlayacağım da belge verdiler şimdi lisans çıkarmaya nereye gitmem lazım il müdürlüğü dedi ama il müdürlüğü ne oluyor tam olarak nereye gitmem lazım 16 yaşındayım.
Merhaba varsa oturduğunuz il de Gençlik sporil müdürlükleri oluyor oraya başvuracaksınız tüm evraklarınızla kimlik belgeniz sağlık raporunuz tek heyetse tek hekim yoksa kurul raporu bunları tam bilip başvuracaksınız.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Çok detaylı bilmiyorum ama ben Futbol için alacaktım sağlık raporu fotoğraf istediler o kadar.

KS

imuurcwita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba varsa oturduğunuz il de Gençlik sporil müdürlükleri oluyor oraya başvuracaksınız tüm evraklarınızla kimlik belgeniz sağlık raporunuz tek heyetse tek heyet yoksa kurul raporu bunları tam bilip başvuracaksınız.
Yok dostum belgelerim var zaten ilçe müdürlüğü yapmaz mı il müdürlüğü uzak çünkü

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
en yakın ilgili müdürlük yapar yani ilçenin de bakması lazım vesikalık tek hekim raporu kulüp belgesi lisans ödeme dekontu bu belgeler isteniyordu futbol için zamanında değişmişse bilemem

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Peki dostum teşekkür ederim eve gidince bi bakayım belgelere çünkü spor akademisi verdi belgeleri sadece fotoğraf ve kimlik fotokopisi gerek demişti
Benim dediklerim Amatör lig futbolcu lisansıyla ilgili siz spor akademisi demişsiniz özelse ve özelde farklılık gösteriyorsa orayı bilemem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri