Spotify Vs Yt Music

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Arkadaşlar siz hangisini kullanıyorsunuz. İki uygulamanın + ve -'leri nelerdir size göre ?
Şahsen YT Music kullanıyorum fakat kullanma sebebim daha çok youtube kullanırken reklamlarla uğraşmamak için. YT musicte önerilen şarkılar çok kötü diye düşünüyorum. Bu yüzden Spotfiy'a dönmeyi planlıyorum sizlerin de düşüncesini merak ettim.

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Müzik için spotify her türlü daha iyi. Uygulaması telefonda da pc'de de daha kullanışlı. Ancak tıpkı senin gibi ben de youtube'u rahat kullanmak için premium aldım. İkisine birden para vermemek için de spotify'ı iptal ettim.

Sırf spotify için youtube'tan vazgeçmek istemiyorum. İkisine birden para vermek de gereksiz israf gibi geliyor. :) Ben şimdilik youtube'tan devam edeceğim.

Son düzenleme:
KS

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Müzik için spotify her türlü daha iyi. Uygulaması telefonda da pc'de de daha kullanışlı. Ancak tıpkı senin gibi ben de youtube'u rahat kullanmak için premium aldım. İkisine birden para vermemek için de spotify'ı iptal ettim.

Sırf spotify için youtube'tan vazgeçmek istemiyorum. İkisine birden para vermek de gereksiz israf gibi geliyor. :) Ben şimdilik youtube'tan devam edeceğiz.
Aynen öyle maalesef hocam. Aslında fiyatı çok değil çok ucuz bu ekonomide ama aynı işlevi gören iki uygulamaya para vermek israf gibi bence de

PowerXitinia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Ücretsiz seçeneklerden en iyisi spotify ücretli alacaksanızda apple music tavsiye ederim çünkü ses kalitesi iyi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri