Ss Arctis Nova Pro Wireless Ve Ss Apex Pro Tkl 2023 Wireless/Wired Kullanıcı Yorumları

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bu iki ürünü almayı düşünüyorum kullananlar var ise artılarını, eksilerini belirterek bilgi verirse sevinirim. Bu ürünleri tavsiye eder misiniz etmezseniz neden?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,114
Bu iki ürünü almayı düşünüyorum kullananlar var ise artılarını, eksilerini belirterek bilgi verirse sevinirim. Bu ürünleri tavsiye eder misiniz etmezseniz neden?
Klavye iyi değil kablolu olarak diye biliyorum

KS

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kablolu olarak iyi olmadigini soylemissiniz neden iyi olmadigini soruyorum.

KS

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hocam mevcut secenekleri de sunarsaniz sevinirim.

KS

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Yurt disi olabilir hatta bu hafta avusturyada olacagim direkt magazadan da alabilicegim bir sey olursa oyle de bakabilirim. Butce olarak 2-4k araliginda diyebilirim kablosuz olmasi sart degil kablosu cikarilabilir olmasi ve solda olmasi onemli benim icin.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,114
Yurt disi olabilir hatta bu hafta avusturyada olacagim direkt magazadan da alabilicegim bir sey olursa oyle de bakabilirim. Butce olarak 2-4k araliginda diyebilirim kablosuz olmasi sart degil kablosu cikarilabilir olmasi ve solda olmasi onemli benim icin.
Kuşkusuz en iyisi galiba wirelees da bu

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Hocam apex pro tkl iyi ama kulaklık değil bütçe nedir?

KS

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kuşkusuz en iyisi galiba wirelees da bu
Valla cok ilgincssin kotu dedin daha iyileri var dedin gidip zaten sordugum klavyeyi bana attin :D

Hocam apex pro tkl iyi ama kulaklık değil bütçe nedir?
Valla ben de kulakliga kesin karar verdim neredeyse ama klavyeye verememistim kulaklik neden kotu? Klavye olarak Epomaker Cıdoo Abm084’u de dusunuyorum Gateron Pro Yellow ile. Klavyeyi wireless alsam bile genel olarak kablolu kullanirim diye tahmin ediyorum gunde 10 saat pcde oluyorum en az her 2 3 gunde bir klavye sarj edecegimi sanmiyorum. Kulaklik ise wireless istiyorum ve batarya olayi cok cok hosuma gitti ne yalan soyleyeyim.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Valla cok ilgincssin kotu dedin daha iyileri var dedin gidip zaten sordugum klavyeyi bana attin :D

Valla ben de kulakliga kesin karar verdim neredeyse ama klavyeye verememistim kulaklik neden kotu? Klavye olarak Epomaker Cıdoo Abm084’u de dusunuyorum Gateron Pro Yellow ile. Klavyeyi wireless alsam bile genel olarak kablolu kullanirim diye tahmin ediyorum gunde 10 saat pcde oluyorum en az her 2 3 gunde bir klavye sarj edecegimi sanmiyorum. Kulaklik ise wireless istiyorum ve batarya olayi cok cok hosuma gitti ne yalan soyleyeyim.
Klavye olarak epomakerda alabilirsin güzel ama apex pronun omnipoint benzeri sadece wooting 60he var

Klavye olarak custom ister misin?

Kulaklık neden alınmaz;
Frekans aralığı
Sürücü çapı

Fiyatına göre özellikleri kötü.

KS

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Kulakligi avrupadan daha uyguna alacagim. bana 6kya falan gelicek sanirim. Wooting tr’ye getirmek sikinti diye biliyorum custom klavye sadece TKL formda istedigim icin biraz zor oluyor

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,964
Kulakligi avrupadan daha uyguna alacagim. bana 6kya falan gelicek sanirim. Wooting tr’ye getirmek sikinti diye biliyorum custom klavye sadece TKL formda istedigim icin biraz zor oluyor
Yurtdışında da daha iyileri var hocam ki sesle profesyonel olarak uğraşmıyorsanız 4k bütçe bile yeter.

Tkl formda değilde %75 yapıda custom yapabiliriz

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,114

Aa ben onu apex pro 3 gördüm la

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri