SSD kendi kendine doluyor

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Arkadaşlar selam. uzun süredir ssd'nin kendi kendine dolduğunu görüyordum. bu gözüme çarptığında visual studio code indirmiştim ve sonra kod yazarken görmüştüm, visual studio code'dan herhalde diye uygulamayı silmiştim. Fakat devam etmişti. Bunun öncesinde var mıydı bu sorun hiç gözüme çarpmadı açıkçası.

dün yine böyle olduğunu farkettim. normal her zamanki gibi oyunumu oynadım ettim. sonra kapattım oyunu baktım 310 gb var. aradan biraz geçti 307 olmuş. böyle böyle şuan 287 gb var yani bir şeyler deli gibi alan kaplıyor. kaspersky, windows defender ile tam tarama yaptım. disk temizleme uyguladım, geri yükleme noktalarını sildim. format atmak istemiyorum çünkü indirdiğim şeyleri tekrar indirmek gibi bir şeye girişmek de istemiyorum. ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası. formatlık bir durum var mı yok mu ondan da emin değilim çünkü herhangi bir virüs de bulunamadı. bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim çünkü böyle devam ederse 1 haftaya tüm ssd bitecek gibi duruyor. hiç bu kadar fazla alan yememişti kendi kendine. normalde aç kapat yapınca falan düzeliyordu veya uygulamaları kapatınca falan.

KS

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
anlaşılan kimse bilmiyor..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri