Öneri Ssd Öneri

İlyas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
bilgisayarimda bulunan m2 ssd yeterli gelmiyor ek olarak sata ssd almak istiyorum performansimdan bi kayip yaşarmiyim
Windows m2 ssd de kurulu depolama alanim yeterli gelmedigi icin boyle bi yonteme basvurdum sizce durum ne olur

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
bilgisayarimda bulunan m2 ssd yeterli gelmiyor ek olarak sata ssd almak istiyorum performansimdan bi kayip yaşarmiyim
Windows m2 ssd de kurulu depolama alanim yeterli gelmedigi icin boyle bi yonteme basvurdum sizce durum ne olur
Windows m2 ye kurulu olduğu için sıkıntı olmaz. Oyunlar için HDD de alabilirsin 1 ya da 2TB

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
M2 SSD ile sata ssd arasında performans farkı yok %1-2 arası Max. Sata ssd olarak 1TB Samsung 1550tl var ya da james donkey gibi markalar var 1000tl ye

edgylord

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Daha bugün 500gb samsung 980 aldım 1200 e fena değil gibi 1tb versiyonu da var.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Eyvallah işin rast gitsin m2ssd de ayni marka

Sata ssd daha iyi degil mi
Hocam şöyle farkı var oyunu başlatırsin SSD 15 saniye de açar HDD 30-40 saniye de. Ağır oyunlarda bu 50-60 saniye ye kadar çıkar. Oyun içerisinde zaman zaman oyun yüklenmesin de ağırlıklar yavasliklar yaşanabilir. SSD atom karınca gibi taktak hallediyor herşeyi

KS

İlyas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yani sata ssd de bulunan oyunlar daha gec acilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri