SSD Önerisi

Redfire146

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Merhaba 1800 tlye samsung 980 500 gb ssd almayı düşünüyodum ancak şöyle bir seçenekle de karşılaştım
1 tb ssd benim için çok iyi olur doğrusu ama bilemiyorum ne tavsiye ediyorsunuz?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
Merhaba 1800 tlye samsung 980 500 gb ssd almayı düşünüyodum şu model ancak şöyle bir seçenekle de karşılaştım
1 tb ssd benim için çok iyi olur doğrusu ama bilemiyorum
Öncelikle kingstonun o modeline o parayı verene kadar
şunu alırsın, 500gb alacaksanda o attığın o parayı asla ama asla hak etmiyor

NordicVK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
KS

Redfire146

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hazır sistemlerin vazgeçilmezi tercih edilebilir.
samsung mu hocam?

Öncelikle kingstonun o modeline o parayı verene kadar
şunu alırsın, 500gb alacaksanda o attığın o parayı asla ama asla hak etmiyor
haketmiyor dediğiniz hangisi? samsung almayı düşünüyordum ama alan lazım oluyor bana gerçekten de o yüzden kararsız kaldım 3 3.5 gibi paralar vermeyi düşünmüyorum ama 2.5lara kadar çıkabilirim ssd için samsung 1 tb olanlar 3k üstü hep o yüzden 500 gb olanı almayı düşünüyordum

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
samsung mu hocam?

haketmiyor dediğiniz hangisi? samsung almayı düşünüyordum ama alan lazım oluyor bana gerçekten de o yüzden kararsız kaldım 3 3.5 gibi paralar vermeyi düşünmüyorum ama 2.5lara kadar çıkabilirim ssd için samsung 1 tb olanlar 3k üstü hep o yüzden 500 gb olanı almayı düşünüyordum
Samsung için söylüyordum. Yerinizde olsam G2 1TB alır geçerdim. 500GB alsanız bile Samsungun o modeli gereksiz pahalı

KS

Redfire146

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Samsung için söylüyordum. Yerinizde olsam G2 1TB alır geçerdim. 500GB alsanız bile Samsungun o modeli gereksiz pahalı
açıkçası 1 tb alacaktım beni durduran yorumlarda ki yavaşlıyor olayı, zaman geçtikçe yavaşladığını iddia ediyorlar samsung ssd konusunda en iyisi gibi duruyor sanırım onu alacağım

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,172
açıkçası 1 tb alacaktım beni durduran yorumlarda ki yavaşlıyor olayı, zaman geçtikçe yavaşladığını iddia ediyorlar samsung ssd konusunda en iyisi gibi duruyor sanırım onu alacağım
Bahsettikleri olay genelde DRAM olmayan modeller için geçerli olabilir, bu yüzden DRAMli bir ssd tercih etmeniz sizin için iyi olur. Samsungun o modelinde DRAM yok, 500gb alacaksanızda şunu alın

KS

Redfire146

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Bahsettikleri olay genelde DRAM olmayan modeller için geçerli olabilir, bu yüzden DRAMli bir ssd tercih etmeniz sizin için iyi olur. Samsungun o modelinde DRAM yok, 500gb alacaksanızda şunu alın
ssd de dram olup olmadığı nasıl anlaşılır hocam? detaylarda pek öyle şeyler yazmıyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri