Çözüldü SSD soğutması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
crucial p5 pro m2 ssdim var üzerine soğutucu almalımıyım anakartın üstünde soğutucu yok maalesef asus b550m plus anakartımal almalı isem önerileriniz ne olur

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,132
crucial p5 pro m2 ssdim var üzerine soğutucu almalımıyım anakartın üstünde soğutucu yok maalesef asus b550m plus anakartımal almalı isem önerileriniz ne olur
Eğer uzun süreli okuma/yazma işlemleri yapmıyorsanız SSD diskiniz çok ısınmayacaktır ve buda soğutucu gereğinin olmadığı anlamına gelir. Gündelik kullanımlarda bir soğutucu masrafına gerek yok. HWinfo yazılımıyla veya CrystalDiskInfo yazılımıyla diskinizin sizin kullanım senaryonuzda sıcaklıklarını bir kontrol edin ona göre karar vermek daha doğru olur.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Eğer uzun süreli okuma/yazma işlemleri yapmıyorsanız SSD diskiniz çok ısınmayacaktır ve buda soğutucu gereğinin olmadığı anlamına gelir. Gündelik kullanımlarda bir soğutucu masrafına gerek yok. HWinfo yazılımıyla veya CrystalDiskInfo yazılımıyla diskinizin sizin kullanım senaryonuzda sıcaklıklarını bir kontrol edin ona göre karar vermek daha doğru olur.
oyun oynuyorum hocam sadece bide oyun indiriyorum arada

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
dostlar ne olur ne olmaz bir ssd soğutucu almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum sadece yapışkanlı ssd soğutucular mı var birde bunu sorucam

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Öneri yapıp gidiyorum. Attığım ürünler Amazon Almanyadan geliyor. Sadece biraz geç gelebilir onun dışında sorun yok taş gibiler.

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hocam laptoplara ssd ile beraber ssd soğutması takabiliyor muyuz? Bir bilginiz var mıdır?

KS

coban

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
33
Bu 3 üründe herhangi bir sorun çıkartmaz değilmi yer sığma açısından felan

ckribrahim

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,099
Hocam laptoplara ssd ile beraber ssd soğutması takabiliyor muyuz? Bir bilginiz var mıdır?
Bazılarında yer var ise PS5 uyumlu soğutucular olabiliyor. Laptop iç dizaynına göre değişir yani. Şunun gibi modeller uyabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri