SSD Veya HDD Tavsiyesi

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
hdd ler eskidi knk hemde hdd nin içinde disk var o hassas birşey zarar görünce bozuluyor ama ssd de öyle birşey olmadığı için daha uzun ömürlü + daha hızlı önerdiğim kingston ssd ye bakarsın seni yarı yolda bırakmaz ☺️

şuanki kullandığım m.2 ama o söylediğim yükleme hızlarını alamazsın lâkin 23 saniyede açılmayı sata ssd de alıyordum peki senin ne kadar sürede açılıyordu pc in knk?
Benimkimi

GravediggerDemon

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Yok

Sadece M2 var başka bişey yok ortalama olarak 20 saniye falan
knk ne için disk alıyorsun o zaman :D bilgisayarın içine yüklediğin programları kullenırken hızı düşer pc hocası da diyor paranız varsa bilgisayarı sadece m2 ile kullanmak daha hızlı diyor, yine de en aşağı sata ssd alabilirsin hdd önermiyorum ama

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
knk ne için disk alıyorsun o zaman :D bilgisayarın içine yüklediğin programları kullenırken hızı düşer pc hocası da diyor paranız varsa bilgisayarı sadece m2 ile kullanmak daha hızlı diyor, yine de en aşağı sata ssd alabilirsin hdd önermiyorum ama
M2 nın depolaması yetmiyor o zaman sata ssd tavsiyen varmı 1k civarına

ahmety

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
hdd ler eskidi knk hemde hdd nin içinde disk var o hassas birşey zarar görünce bozuluyor ama ssd de öyle birşey olmadığı için daha uzun ömürlü + daha hızlı önerdiğim kingston ssd ye bakarsın seni yarı yolda bırakmaz ☺️

şuanki kullandığım m.2 ama o söylediğim yükleme hızlarını alamazsın lâkin 23 saniyede açılmayı sata ssd de alıyordum peki senin ne kadar sürede açılıyordu pc in knk?
attığınız linki bulamadım tekrar atar mısınız

GravediggerDemon

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
attığınız linki bulamadım tekrar atar mısınız

Daha ucuzu varmı ikisi arasında bir karşılaştırma konusu açmayı düşünüyorum
daha ucuzu dediğin daha kalitesizi olur, daima kaliteden yanayım

daha ucuzu dediğin daha kalitesizi olur, daima kaliteden yanayım
alırsın bunu knk yıllarca kullanırsın hiç bir sorun da olmaz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar