Çözüldü ssd'yi iki farklı bilgisayarda kullanabilir miyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

p1casso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
masaüstü bilgisayarımdaki m2 ssd'ye işletim sistemi kurduktan sonra onu laptopa takıp , içine yüklemeler yaptıktan sonra da tekrardan masaüstüne taksam sorun olur mu ?

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Sadece Windows indirmek için kullanacaksan flaş bellek al bir tane 2 saat SSD takmakla uğraşma. İso dosyası zaten en fazla 8GB'tır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
masaüstü bilgisayarımdaki m2 ssd'ye işletim sistemi kurduktan sonra onu laptopa takıp , içine yüklemeler yaptıktan sonra da tekrardan masaüstüne taksam sorun olur mu ?
Eğer ikinci sistemde 2. disk olarak kullanacaksanız içerisine dosya aktarıp diğer sistemde tekrar işletim sistemi diski olarak kullanabilirsiniz.

KS

p1casso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Sadece Windows indirmek için kullanacaksan flaş bellek al bir tane 2 saat SSD takmakla uğraşma. İso dosyası zaten en fazla 8GB'tır.
hocam şöyle ki, evimdeki internet hızlı değil, oyun ve program indirmek için başka bi yere gidip orada indirmek istiyorum. SSD'ye işletim sistemini kurduktan sonra laptopuma takıp gereken indirmeleri yaptıktan sonra tekrar masaüstü bilgisayarıma takmak istiyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
ikinci sistemde de işletim sistemi olarak kullanılınca ne oluyor hocam ?
O sistemdeki bileşenlere göre Windows yüklemeler yapacaktır. Ayrıca diğer sistemdeki bileşenler için kurulan alt sürücüler ile performans sorunları, takılmalar veya mavi ekran gibi şeyler yaşayabilirsiniz.

KS

p1casso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
O sistemdeki bileşenlere göre Windows yüklemeler yapacaktır. Ayrıca diğer sistemdeki bileşenler için kurulan alt sürücüler ile performans sorunları, takılmalar veya mavi ekran gibi şeyler yaşayabilirsiniz.
anladım , çok teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri