Çözüldü Steam Ad Değişikliği Nasıl Yapılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri bir sorum olacaktı steam hesap adımı değiştirmek istiyorum mümkün mü,diğerleri tarafından görünen adımı değiştirebiliyorum ama hesap adımı değiştiremiyorum nerden değiştirebilirim

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Selamun aleyküm değerli forum üyeleri bir sorum olacaktı steam hesap adımı değiştirmek istiyorum mümkün mü,diğerleri tarafından görünen adımı değiştirebiliyorum ama hesap adımı değiştiremiyorum nerden değiştirebilirim
Hesaba giriş yaparken kullandığın adından bahsediyorsan onu değiştiremiyorsun

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Hesaba giriş yaparken kullandığın adından bahsediyorsan onu değiştiremiyorsun
Hocam biraz saçma değilmi ya eski çocukluktan kalma nickli hesap indirimlerdede bu hesaba aldım hep bütün oyunlar bunda şimdi aile hesabı yapsam nasıl oluyor o aile şeyi tam anlayamadım da ben birde bu nickimi görüyorlarmı mesela hesaba giriş yaparkenki

8 yıldır değişmesi yalvarıyorum abim açtı ilk hesabı ve çok kötü.
Sormayın hocam bende küçükken açmışım oyunlarda bu hesapta

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
225
Hocam biraz saçma değilmi ya eski çocukluktan kalma nickli hesap indirimlerdede bu hesaba aldım hep bütün oyunlar bunda şimdi aile hesabı yapsam nasıl oluyor o aile şeyi tam anlayamadım da ben birde bu nickimi görüyorlarmı mesela hesaba giriş yaparkenki

Benimki rusheagle676 beyler 😂

Ayrıca giriş yaparken kullandığın ad görünmüyor diye biliyorum

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Başka hesapla aynı yerden oturum açıp aile için yetki vereceksiniz. Tüm kütüphaneyi kullanabiliyorsunuz. Oyun sahibi asıl hesap oyuna girmediği sürece sorun olmuyor.

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Başka hesapla aynı yerden oturum açıp aile için yetki vereceksiniz. Tüm kütüphaneyi kullanabiliyorsunuz. Oyun sahibi asıl hesap oyuna girmediği sürece sorun olmuyor.
Hocam online vsde oluyormu

Benimki rusheagle676 beyler 😂

Ayrıca giriş yaparken kullandığın ad görünmüyor diye biliyorum
XxGhostkingxX...

KS

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Oluyordu denedim. Bazı oyunlarda kısıtlama oluyormuş ama denk gelmedim hiç. Mantık sizin istediğiniz gibi. Aliemin hesabı var gireyim ama kendi adıma olsun gibi.
Hocam birde ben bu hesaptan taşınabilir hddye gta 5 indirdim yeni steam hesabına geçince o gta yı görürmü direk veya görmesi için ne yapmam lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri