steam bozuk güncelleme dosyaları

ysnkrdg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
cs go da yaklaşık 2 aydır beri bu hatayı alıyorum internette yazan her şeyi yaptım başka bir hdd ye kurdum ama yine de sonuç aynı, yardımcı olabilen arkadaşlar varsa teşekkür ederim şimdiden

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    82.7 KB · Görüntüleme: 71

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Oyuna sağ tıklayın. Özellikler->Yerel Dosyalar. Burada "Dosyaların Bütünlüğünü Doğrula" seçeneği olmalı. Denediniz mi?

KS

ysnkrdg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Oyuna sağ tıklayın. Özellikler->Yerel Dosyalar. Burada "Dosyaların Bütünlüğünü Doğrula" seçeneği olmalı. Denediniz mi?
denedim. indirme ön belleğini temizledim. steamin destek kısmında yazan her şeyi yaptım ama bir sonuç alamadım maalesef

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Dosyaların indirildiği yeri değiştirdin mi veya yönetici olarak başlattın mı. Bunları dene

KS

ysnkrdg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Dosyaların indirildiği yeri değiştirdin mi veya yönetici olarak başlattın mı. Bunları dene
yönetici olarakta başlattım başka bir hard diske indirdim yine aynı hatta deneme amaçlı sadece cs go da mı sıkıntı var diye fallout shelter indirdim bir sıkıntı çıkmadı

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Güvenlik önlemlerini devre dışı bırakıp veya Komple kalıntı dosya bırakmadan silip tekrar yüklediniz mi

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Oyuna etki edicek harici bir program kullanıyormusun hile vs vs gibi

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Denecek çoğu şeyi dememişsiniz zaten. Formatta attın mı bari

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Peki başka sistemde hesabına girip indirme yaptığında yine mi aynı. Steam odaklı mı yoksa pc odaklı mı sorun anlamak için

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Eş dost akraba yakın arkadaş deneme imkanı bulursanız deneyin bence.
Belki forumdan çözüm önerisi için yardımcı olucak arkadaşlar da olabilir takipde kalın yinede

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Arkadaşların dediği gibi başka sistemde deneyin hesapta sorun olma ihtimali olabilir başka hesap açıp deneyin olmadı başka sistemden veyahut oyunun özelliklerini açın betalara girin ordan eski yeni v.s bi beta seçin yüklensin ardından girin v.s bi deneyin sonra tekrar betayı kapatın hiçbiriyi seçin bakalım öyle olacakmı bazı oyunlarda öyle yapınca düzelme ihtimali olabiliyor.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
  1. Steam indirme önbelleğini temizleyin: Win + R ile Çalıştır'ı açın ve steam://flushconfig yazıp enterlayın. Ardından Steam'ı yeniden başlatın ve tekrar kontrol edin.
  2. Steam indirme bölgenizi değiştirin: Steam sol üst, Steam > Ayarlar > İndirmeler > İndirme bölgesi. Buradaki konumu değiştirin Türkiye için Ankara, İstanbul, İzmir var bunlardan birini seçin veya rastgele birisini seçin ardından Tamam'a tıklayıp Steam'ı yeniden başlatın.
  3. CS:GO'nun Appmanifest dosyası bozulmuş olabilir. İkinci yöntem bunu düzeltmeli ama düzeltmez ise BU dosyayı Steam kütüphane konumuzdan steamapps klasörüne girin ve oradaki "appmanifest_730" dosyası ile vermiş olduğum dosyayı değiştirip Steam'ı yeniden başlatın ve kontrol edin. (isteğe bağlı olarak yedek alabilirsiniz ama çok önemli değil)

KS

ysnkrdg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
  1. Steam indirme önbelleğini temizleyin: Win + R ile Çalıştır'ı açın ve steam://flushconfig yazıp enterlayın. Ardından Steam'ı yeniden başlatın ve tekrar kontrol edin.
  2. Steam indirme bölgenizi değiştirin: Steam sol üst, Steam > Ayarlar > İndirmeler > İndirme bölgesi. Buradaki konumu değiştirin Türkiye için Ankara, İstanbul, İzmir var bunlardan birini seçin veya rastgele birisini seçin ardından Tamam'a tıklayıp Steam'ı yeniden başlatın.
  3. CS:GO'nun Appmanifest dosyası bozulmuş olabilir. İkinci yöntem bunu düzeltmeli ama düzeltmez ise BU dosyayı Steam kütüphane konumuzdan steamapps klasörüne girin ve oradaki "appmanifest_730" dosyası ile vermiş olduğum dosyayı değiştirip Steam'ı yeniden başlatın ve kontrol edin. (isteğe bağlı olarak yedek alabilirsiniz ama çok önemli değil)
bunları denedim ama aynı hatta yeniden indirdim yine olumsuz ddr2 sistem olduğu için mi bilmiyorum yenilemeye de durumum yok artık video izlemelik olarak devam ederim zaman ayırıp çözüm için uğraştığınız için teşekkür ederim :)

louner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
usta sorunu çözebildiyseniz yardımcı olabilirmisinz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri