Fırsat Steam Ea Yayıncı Indirimi

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
657

şöyle bir şey de varmış cok iyi gamepassim olmasa kacırmazdım.
battlefield'cılar buyursun

Son düzenleme:

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Gerçekten çok iyiymiş. NFS Heat oyununa sahip olduğum için galiba alamıyorum , tam detayları bilmek iyi olurdu.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
EA'in Bioware koleksiyon paketi de gerçekten güzel bi indirimde. Almak isteyen varsa bi bakabilir. (Dragon Age ve Mass Effect serisini içeriyor)

Not: Paket içerisinden herhangi bir oyuna sahipseniz paketi alamıyorsunuz. Paket sadece yeni oyuncular için 😭

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
EA'in Bioware koleksiyon paketi de gerçekten güzel bi indirimde. Almak isteyen varsa bi bakabilir. (Dragon Age ve Mass Effect serisini içeriyor)

Not: Paket içerisinden herhangi bir oyuna sahipseniz paketi alamıyorsunuz. Paket sadece yeni oyuncular için 😭
Hocam siz bilirsiniz , paketteki bir oyuna sahipsem o paketi hiçbir şekilde alamaz mıyım ?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Hocam siz bilirsiniz , paketteki bir oyuna sahipsem o paketi hiçbir şekilde alamaz mıyım ?
Bağlantının altına not olarak eklemiştim ama biraz ufalttım yazıyı, sanırım ondan görmediniz 😅

Bu paket, yeni oyuncular için maalesef 😞 Paket içerisinden herhangi bir oyuna sahipseniz bu paketi tıpkı benim gibi alamazsınız demektir :/

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bağlantının altına not olarak eklemiştim ama biraz ufalttım yazıyı, sanırım ondan görmediniz 😅

Bu paket, yeni oyuncular için maalesef 😞 Paket içerisinden herhangi bir oyuna sahipseniz bu paketi tıpkı benim gibi alamazsınız demektir :/
Evet görememişim galiba.

Bu gerçekten üzdü. Oyunlar ve fiyat çok iyiydi.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Evet görememişim galiba.

Bu gerçekten üzdü. Oyunlar ve fiyat çok iyiydi.
Steam paylaşımımdan sonra bir arkadaşım var olan oyunu hesaptan kaldırınca paketin alınabilir olduğunu duymuş.. hesabınızdaki oyuna bağlı olarak denemeye değebilir belki. Bende Andromeda var, onun yüzünden alamıyorum CS'den kasa düşürürsem denicem 😀

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Steam paylaşımımdan sonra bir arkadaşım var olan oyunu hesaptan kaldırınca paketin alınabilir olduğunu duymuş.. hesabınızdaki oyuna bağlı olarak denemeye değebilir belki. Bende Andromeda var, onun yüzünden alamıyorum CS'den kasa düşürürsem denicem 😀
Assetto corsa'da tüm DLC'lerin olduğu paket gelmişti ve indirimdeydi , birkaç tanesine sahip olduğum için alamayıp hesaptan kaldırmıştım ama yine alınmıyordu. Denemeye değer mi bilemiyorum :D

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
İşe yaradı!

Paketteki sahip olduğunuz oyunu Steam Destek üzerinden hesabınızdan kaldırın. Almak istediğiniz oyunu başka bir Steam hesabından kendinize hediye olarak gönderin. Hediyeyi Kabul edin (hata vericek) ve ardından Steam Desteğe girip kaldırdığınız oyunu aratıp bulun ve "Kütüphanemde değil" seçeneğini seçin ve ardından "Hesabımdan kaldırılmış bir paketi/oyunu geri getir" diyip Hediyeyi kabul edin 🎉

T9Fqbl.png

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
need of speed paketi gercekten güzelmiş, aldım bakalım sonradan oynarım yada durar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri