Steam Indirimlerinde Son Günler

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Arkadaşlar tavsiyelere bakıp 8 tane falan oyun ekledim sepetime uygun fiyatlı özelliklerde tek başına saracak oyun tavsiyesine açığım 50 TL tutuyor100-150 yi geçmezse iyi olur

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-08-22-28-07-464_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-07-08-22-28-07-464_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    516.5 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2023-07-08-22-27-54-427_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2023-07-08-22-27-54-427_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    596.6 KB · Görüntüleme: 48
KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
Hocam laptop alacağım kaç güne indirimler bitiyor
Ayın 13 ü son gün sakın kaçırma hem indirim nitecek hemde zam olasılığı yüksek

Hocam laptop aldığımda csde oynayacağım duyduğuma göre csnin ücretli paketini almazsak botlarla oynuyormuşuz doğrumu
Ben botlarla değilde ranksız oynuyorsun diye biliyorum ama daha bilgili birine danış bence eğer öyle ve cs oynayacaksan kaçırma indirimi

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Rach ve portal tek başına sarmaz.

KS

servet Ünal

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
116
bot degl hile ve unrankd
Ne tür oyunlar hocam

Ranch i ben böyle chil modda oynamak için alıyorum ben videolarda falan baya sevdim bu rada ranch i arkadaşımda düşünüyor

Portal kaç kişilikte hocam online mı ben hiç bilmiyorum öneriler üzerine ekledim ve tavsiyeniz varmı acaba

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Biraz daha açarmısınız
Demek istediği şu: Ücretsiz versiyonda az da olsa hile kullananlar oluyor ve rank sistemi bulunmuyor. Ücretli de ise hile kullanan çok nadir oluyor ve rank sistemi bulunuyor, arada sırada da oyun sonu kasa atıyor. Bu arada ücretsiz de sadece botlar yok.

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Demek istediği şu: Ücretsiz versiyonda az da olsa hile kullananlar oluyor ve rank sistemi bulunmuyor. Ücretli de ise hile kullanan çok nadir oluyor ve rank sistemi bulunuyor, arada sırada da oyun sonu kasa atıyor. Bu arada ücretsiz de sadece botlar yok.
Peki ücretlisi ne kadar

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Peki ücretlisi ne kadar
cs alırsan uprage al 250-350tl şuan ve yeni kur ile 550 falan olacak. Peki paralı ile parasız arasındaki en önemli farklar neler dersen. Kutu düşüyor, hile gelme şansı düşük yoksa parasız oynarken her el hile ile karşılaşma oranın fazla. Oyuncular daha ciddiye alıyor oyunu. Ücretsiz oynarken trolleyen çok olabiliyor. En önemlisi ise 250-350tl koyuyorsun ve bu paranı 1-2 ay içinde geri alıyorsun itemler sayesinde.

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
cs alırsan uprage al 250-350tl şuan ve yeni kur ile 550 falan olacak. Peki paralı ile parasız arasındaki en önemli farklar neler dersen. Kutu düşüyor, hile gelme şansı düşük yoksa parasız oynarken her el hile ile karşılaşma oranın fazla. Oyuncular daha ciddiye alıyor oyunu. Ücretsiz oynarken trolleyen çok olabiliyor. En önemlisi ise 250-350tl koyuyorsun ve bu paranı 1-2 ay içinde geri alıyorsun itemler sayesinde.
Hocam şimdi indirimler 13 de var ama 14 unde bitiyor heralde benim bilgisayarda ne zaman gelir belli değil şimdi telefondan satın alsam bilgisayar geldiginde yüklesem olurmu

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
Hocam şimdi indirimler 13 de var ama 14 unde bitiyor heralde benim bilgisayarda ne zaman gelir belli değil şimdi telefondan satın alsam bilgisayar geldiginde yüklesem olurmu
evet olur. Kesinlikle alın

QuickEK

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
144
Hayır indirimler 13 Temmuz 20.00'da bitiyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri