Steam Oyunları Hk.

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Arkadaşlar merhabalar,

Yılbaşına doğru Steam oyunlarında indirim olurmu? Birde yarış ve aksiyon içerikli tavsiye edebileceğiniz oyun varsa alabilirim.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Arkadaşlar merhabalar,

Yılbaşına doğru Steam oyunlarında indirim olurmu? Birde yarış ve aksiyon içerikli tavsiye edebileceğiniz oyun varsa alabilirim.
22 Aralıkta kış indirimleri başlıyor hocam.
Forza 5
Assetto corsa
Nfs unbound
R6
Dead by dead light
Dying light 1/2
Far cry 5/6

Furkanreis

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Rdr2 98 tl daha düşmez gibi iyi fiyat

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
Fiyatlardan bağımsız olarak;
Call of Duty
Rdr2
Forza Horizon
Doom Eternal
Elden Ring

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Arkadaşlar merhabalar,

Call of duty serisini tek geçerim modern warfare serisi net bitirilmeli özellikle de 3060ti veya 3060 varsa net cod 2019 oynanmalı

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Forza horizon 4 alinirmi?
Aldım oyunda 25dkm anca vardır az sıkıcı bir oyun

Arkadaşlar merhabalar,

Metro serisi çok iyidir genellikle yüzde 50 70 indirime giriyor az aksiyon bol gerilim 3 kere bitirdim Redux alınız birde exodus

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,305
elden ringin düşmesi çok zor olursa %10 civarı gelir
Fiyatlar saçma seviyeye doğru gittiği için fiyattan bağımsız olarak diye belirttim. Artık aile hesabıyla ortaklaşa oyun alma devri geliyor gibi. Oyunu bitirdikten sonra tekrar oynanmıyorsa game pass daha mantıklı.

ELFTHEBLACK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
48
Forza serilerinde uzun süreler geçirdiğimi söylerek şunu belirteyim. Arkadaşlarınızla saran bir oyundur. Araba sevginiz varsa uzun süre oynarsınız ben hala sıkılmadım

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Ultimate edition paketini alıcam 104₺ye düşmüş. Çoğu araç açık oluyor degilmi bu pakette.
hocam boşuna forzaya o kadar para verme git gamepass al Forza 5te var içinde bi ton oyun var bf oyunları Fifa felan 30tl hiçbirşey

Veteran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Oyun güzle olmuş da bu paraya değmez Most W. oynarım daha iyi.
Ben bakmadım pek. Zaten benzeri oyunlarla da uzun zamandır haşır neşir değilim. Hangi oyun 1200 TL eder ki? Benim gözümde hiçbiri etmez. Ve hiç bir oyuna böyle bir para vereceğimi sanmıyorum. Umarım ilerleyen zamanlardaki şartlar ve koşullar bizi böyle paralar ödetmek zorunda bırakmaz. Çünkü cidden yazık yani. Bir oyuna o kadar para verilir mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri