Steam Oyunlarını Ücretsiz

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
1684063871835.png

Forza horizon 5 i ücretsiz indirmenin bir yolu varmıdır ?

xarkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Crack tavsiye etmiyorum, ortada bir emek varsa karşılığı verilmeli. Ancak, 5-10₺'lik random key veren sitelerdeki kasalar ile belki şansına çıkarabilirsin.

Onun haricinde, direk steam üzerinden bedava alma gibi bir durum söz konusu değil. Ben xbox gamepass kullanıyorum Forza Horizon 4-5 beraberinde geliyor. Game Pass Ultime 44.99₺ , PC için Game Pass 29.99₺ , Konsol için Game Pass 29.99₺ sanırım. Sen PC Game Pass alarak oradaki oyunları oynayabilirsin.

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Ekli dosyayı görüntüle 21042
Forza horizon 5 i ücretsiz indirmenin bir yolu varmıdır ?
Herhangi bir yolu yok
APK veya Crack ile Evet😎
mesala ben şuan korsan farcry 5 indiriyom

Ekli dosyayı görüntüle 21045
Forumda crack yasak (yasak olmasa bile tavsiye etmiyorum kimse babasının hayrına ücretsiz yapmaz)
Crack tavsiye etmiyorum, ortada bir emek varsa karşılığı verilmeli. Ancak, 5-10₺'lik random key veren sitelerdeki kasalar ile belki şansına çıkarabilirsin.

Onun haricinde, direk steam üzerinden bedava alma gibi bir durum söz konusu değil. Ben xbox gamepass kullanıyorum Forza Horizon 4-5 beraberinde geliyor. Game Pass Ultime 44.99₺ , PC için Game Pass 29.99₺ , Konsol için Game Pass 29.99₺ sanırım. Sen PC Game Pass alarak oradaki oyunları oynayabilirsin.
Bu arkadaşın dediği gibi gamepass alıp oynayabilirsiniz

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
RANDOM KEY SAKIN ALMAYIN!
1000'de 1 ihtimalle bile iyi bir oyun çıkmaz.

Gamepass en ucuz yöntem.
Crack bedava diyenler, virüslü dosya indiriyor. O bilgisayardan banka hesaplarına erişmeyin.

Enes Şimşek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
27

Gamepass en ucuz yöntem.
Crack bedava diyenler, virüslü dosya indiriyor. O bilgisayardan banka hesaplarına erişmeyin.
hocam peki fakir olanlar benim gibi ne yapsın

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
hocam peki fakir olanlar benim gibi ne yapsın
Banka hesabı kullanmıyorsanız virüslü PC ile herhangi bir sorun yaşamazsınız. Ayrıca e-devlet şifrenizi de kullanmayın. E-devlet kapısından girip adınıza kredi bile çekebilirler. Herkes yapamaz ama bu işin uzmanı hacker olanlar yapar.

Gamepass aylık 30 TL - gamepass ultimate aylık 45 TL.
Bunu da alamıyorsanız ve zaten paranız yoksa çalınacak bir şeyiniz olmaz. O vakit siz de oyunları çalıp crackleyip paylaşanlar aracılığı ile oynarsanız sizin çalınacak bir şeyiniz olmayacaktır. Ancak kendinize bunu yakıştırıyor musunuz?

PC alabilip oyun oynayan kişilerin fakir olduğuna şahsen inanmıyorum. PC alacak para varsa fakir değilsinizdir.

MinasXgod

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
Hocam kimse sana babanın hayrına oyunu bedava vermez bu crackli oyun indiren arkadaşlarıda anlamıyorum gamepass 30 lira hocam günde 1 lira yapar. Gerçekten cebinde hiç paran yoktur anlarım ama günümüzde 30 lira gerçekten para değil. Zar zor topladığınız yada aldığınız sistemleri crackli oyunlarla mahfetneyin.

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Crack dzugun yerden indirirsen sorun olmaz.
Ben fh4 indirdim kullandim 1hafta sonra sildim hic bisi olmadi Allah a şükür

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
497
Bir yöntem daha söyleyim sizlere.
CS GO gibi oyunları oynayıp oradan para çıkarabilirsiniz ve steam hesabınıza eklenen parayla uygun fiyatlı oyunları indirimde alabilirsiniz. Ayrıca kütüphanenizdeki kart düşen oyunlardan gelen kartları satıp yine steam hesabınıza para eklenebilir.

Servet Sayar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
CS GO gibi oyunları oynayıp oradan para çıkarabilirsiniz ve steam hesabınıza eklenen parayla uygun fiyatlı oyunları indirimde alabilirsiniz. Ayrıca kütüphanenizdeki kart düşen oyunlardan gelen kartları satıp yine steam hesabınıza para eklenebilir.
Cs'de güzel kasa düşürünce peynir ekmek gibi gidiyor usta benim vardı yıllar öncesi biriktirmişim baya satıp satıp istediğim oyunları aldım forza vs bi rdr2 falan kaldı alamadığım onlarıda uygun indirimde ham yapacam :D

KS

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Cs'de güzel kasa düşürünce peynir ekmek gibi gidiyor usta benim vardı yıllar öncesi biriktirmişim baya satıp satıp istediğim oyunları aldım forza vs bi rdr2 falan kaldı alamadığım onlarıda uygun indirimde ham yapacam :D

kardeş cs go da nasıl kasa düşürüyorsunuz ilk kez duydum hangi mod oluyor rekabetçi modumu ?

xarkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
kardeş cs go da nasıl kasa düşürüyorsunuz ilk kez duydum hangi mod oluyor rekabetçi modumu ?
Bir şey yapmana gerek yok, hafta 2 en fazla 3 kasa garanti düşüyor hemen hemen her modda. (Buna IDLE Serverlerda dahil.)
Crack oynamanızı tavsiye etmememin sebebi virüs değil, 3 yaşındaki çocuk bile artık bilgisayardaki virüsleri temizleyebilir her şeyin çözümünün olduğu bir dönemde yaşıyor tabi eğer sorununuz Kuantumla ilgili değilse. Crack kullanmayın (özellikle yeni açılmış, finansmanı yüksek olmayan firmalarda) çünkü emeğini çalıyorsunuz. Etik değil yani.

Doğru ama eksik, Dying Light çıkardım. İmkansız değil, o zamanlar key 1₺'di. Ben 3₺'lik keylerden alıyordum, totalde harcağım para 150₺ bile değildi. (yanında aldığım diğer oyunları saymadan konuşuyorum burada.)

Ayrıca son bir yöntemim daha var;
Bu yöntem online skin satan sitelerle ilgili. Tabi bedavaya getiremezsiniz ancak bir kaç ₺ olsa da tasarruf ettirebilir. Test etmedim, o yüzden bir şey diyemeyeceğim sadece olayı anlatıcam. Mesela CS:GO'da AWP Neo-Noir (Görevde kullanılmış) Steam üzerinden alırsanız en ucuzu 645,61₺ , bir siteden (reklam olmasın diye link vermiyorum.) 529₺'ye alabilirsiniz. Steam'de aynı skini 560₺ (Steam komisyonunu koyarak söylüyorum)'ye satarsınız ve hiçbir şey yapmadan sadece al-sat yöntemi ile 30₺ kazanmış olursunuz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri