Steam Pazar Sorunu

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Selam Dostlar,

"7 Gün ila bir yıl kadar eski ve herhangi bir ters ibraz ve ödeme ihtilafı içermeyen geçerli bir steam alımı yapmış olmanız gerekmektedir."

Steam'den Csgo Envanterini Satmak istedim ancak böyle bir hata aldım nasıl çözebilirim ? Ve Steam hesap bakiyesini kartıma aktarabilir miyim ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
Steam hesabınıza para yükleyin sonrada ucuz bi oyun yada dlc alın. Sonrasında pazar engeliniz açılacaktır.

favian

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Selam Dostlar,

"7 Gün ila bir yıl kadar eski ve herhangi bir ters ibraz ve ödeme ihtilafı içermeyen geçerli bir steam alımı yapmış olmanız gerekmektedir."

Steam'den Csgo Envanterini Satmak istedim ancak böyle bir hata aldım nasıl çözebilirim ? Ve Steam hesap bakiyesini kartıma aktarabilir miyim ?
Arkadaşın dediği gibi ufak bir alım yapın ve kartınıza aktaramazsınız parayı.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Pazar engeli için steam guard falan da gerekiyor benim bildiğim ve para sınırı 5 dolar değil miydi herhangi bir oyunla açılıyor mu ?

favian

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Pazar engeli için steam guard falan da gerekiyor benim bildiğim ve para sınırı 5 dolar değil miydi herhangi bir oyunla açılıyor mu ?
Arkadaş onu açmış zaten ama herhalde uzun zamandır bir alım yapmadı eğer 5 dolar sınırını açmasaydı zaten o yazardı hiç giremezdi pazara.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri