steam pubg fps drop yaşıyorum

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
648
sistem
ryzen 5600, rx6700 xt, 16 gb dual ram, oyun m2 ssdye kurulu, sıcaklık değerleri normal (60 dereceler)
yazılım: sürücüler güncel ve doğru. korsan bir oyun dahi indirmedim....
oyun ayarlarında ultraya da ceksem (yükü ekran kartına bındırmek ıcın) ani takılmalar oluyor. fps i sabitliyorum vsync acıyorum (144hz) yine bi anlık 130 fps e düşüyor ve takılma meydana geliyor. fps i 60 a sabitliyorum 55 oluyor yıne takılıyor. fps sınırsız yapıyorum 300 fpsten 250 200 lere düşüyor yıne takılma. steam pubg sıkıntılı oyun eyvallahta baska bır sey var gıbı...
aynı durumu yasayan veya önerisi olan var mı?

bybarisss

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
70
En son 2 hafta önce patch gelmişti. Ve güncelleme kaynaklı fps droplar yaşanıyor. Yinede dosya doğrulama yap istersen.

ibrahim0768

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sistem
ryzen 5600, rx6700 xt, 16 gb dual ram, oyun m2 ssdye kurulu, sıcaklık değerleri normal (60 dereceler)
oyun ayarlarında ultraya da ceksem (yükü ekran kartına bındırmek ıcın) ani takılmalar oluyor. fps i sabitliyorum vsync acıyorum (144hz) yine bi anlık 130 fps e düşüyor ve takılma meydana geliyor. fps i 60 a sabitliyorum 55 oluyor yıne takılıyor. fps sınırsız yapıyorum 300 fpsten 250 200 lere düşüyor yıne takılma. steam pubg sıkıntılı oyun eyvallahta baska bır sey var gıbı...
aynı durumu yasayan veya önerisi

sistem
aynı durumu yasayan veya önerisi olan var mı?
Kral çözdünmu sorunu bende yaşıyorum iyi sistemim olmasına rağmen

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri