Soru Steam Sepetim Nasıl

mahmuut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
320liraya bu oyunlar alınır mı

Ekli dosyalar

• sepet.png
    sepet.png
    313.1 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
320liraya bu oyunlar alınır mı
Black Desert ve Scrap Mechanic harici diğer oyunları oynadım güzeller, ama iş sizin hangi oyun türünü sevdiğinize bağlı, bu dolar muhabbeti oyun fiyatları yükselmesi yüzünden insanlar sırf oynamayacakları oyunları da alıyor, oynamayacağınız oyunlar yerinde oynayacağınız yüksek saatli sevdiğiniz fiyatı biraz daha yüksek oyunları alın :)

volkansydl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Black Desert ve Scrap Mechanic harici diğer oyunları oynadım güzeller, ama iş sizin hangi oyun türünü sevdiğinize bağlı, bu dolar muhabbeti oyun fiyatları yükselmesi yüzünden insanlar sırf oynamayacakları oyunları da alıyor, oynamayacağınız oyunlar yerinde oynayacağınız yüksek saatli sevdiğiniz fiyatı biraz daha yüksek oyunları alın :)
aynen katılıyorum seteam ın türkiyeden çekilmesi kötü oldu artık herkez epik games den oyun alıcak

KS

mahmuut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
scrap mechanic, stardew valley ve forest ı yüzlerce saat korsan oynadım fiyatlar artmadan alıyım dedim diğerlerinide öneri videolarında gördüm. siz ne önerirsiniz

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
scrap mechanic, stardew valley ve forest ı yüzlerce saat korsan oynadım fiyatlar artmadan alıyım dedim diğerlerinide öneri videolarında gördüm. siz ne önerirsiniz
Üstte dediğim gibi, ucuz diye bir sürü küçük oyun alımındansa "sevdiğiniz oyun" türünden fiyatı iyi olup, yüksek oyun saati sunanları alın.

Asım Atlıhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Bunlar da olabilir:

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-10-29 213741.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-29 213741.png
    136.4 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran görüntüsü 2023-10-29 213750.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-29 213750.png