steam yeni aldığım oyundan kart düşmüyor

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Steam üzerinden kart düşürüp satmak için bu oyunu aldım fakat alır almaz kart hakkınız kalmadı gözüküyor sizce neden?

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
konunn yukarı çıkması için yazıyorum

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Garip bir durum.. Hesaptan bi çık-gir deneyin veya destek talebi oluşturun (iade de edebilirsiniz)

Ufak bi ihtimal olarak oyunu daha önce alıp kartını kasıp veya beğenmeyip iade etmiş olabilir misiniz

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Steam üzerinden kart düşürüp satmak için bu oyunu aldım fakat alır almaz kart hakkınız kalmadı gözüküyor sizce neden?
Alıp iade etme ihtimalin olabilir mi ? Veya daha önce oyunun kartlarını alıp koleksiyona ekleme ihtimalin var mı ? Steam destek en iyi bilgiyi sağlayacaktır.

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Garip bir durum.. Hesaptan bi çık-gir deneyin veya destek talebi oluşturun (iade de edebilirsiniz)

Ufak bi ihtimal olarak oyunu daha önce alıp kartını kasıp veya beğenmeyip iade etmiş olabilir misiniz
Alıp iade etme ihtimalin olabilir mi ? Veya daha önce oyunun kartlarını alıp koleksiyona ekleme ihtimalin var mı ? Steam destek en iyi bilgiyi sağlayacaktır.
daha önce bu oyunu hiç almadım

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269

hesaptan çık-gir yaptım hocam hala aynı

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
cevap yazan herkese teşekkür ederim :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri