Öneri Steamda Hangi Oyunu Alayım Öneri

YusuFİslaM68

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Selamlar,

Steamde bugün indirimde son gün ready or not oyununu aldım hesabımda 200 TL var hangi oyunu almalıyım türk fark etmez

Moderatörün son düzenlenenleri:

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Steamda bugün indirimde son gün ready or not oyununu aldım hesabımda 200 TL var hangi oyunu almalıyım türk farketmez
Şöyle Kendim İçin Bir Liste Yapmıştım Sanada Vereyim Hepsi Ucuz Denebilicek Oyunlar İçinden Seç Al Beğendiğini
Ark,Asetto Corsa,Black Desert,Conan Exiles,Dead Island,Descenders,Golf It,Injustice 2,Mortal Combat 11,Just Cause 3,Sid Meiers,Tribes Of Midgard,V Rising,Valheim,Dying Light Paketi,Batman Paketi,Titanfall 2

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Şöyle Kendim İçin Bir Liste Yapmıştım Sanada Vereyim Hepsi Ucuz Denebilicek Oyunlar İçinden Seç Al Beğendiğini
Ark,Asetto Corsa,Black Desert,Conan Exiles,Dead Island,Descenders,Golf It,Injustice 2,Mortal Combat 11,Just Cause 3,Sid Meiers,Tribes Of Midgard,V Rising,Valheim,Dying Light Paketi,Batman Paketi,Titanfall 2
Asetto corsa için bir direksiyon seti lazım onjda göz önünde bulundurmalı

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
değişik bir simulasyon önereyim:
yada

KS

YusuFİslaM68

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bu oyun bu fiyata alınırmı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri